آغاز عملیات ساخت ۴۳ مدرسه خیرساز در استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به شکل‌گیری نهضت مدرسه‌سازی در استان، گفت: در ۱۰ ماه اخیر عملیات ساخت ۴۳ مدرسه به همت خیرین در کرمان آغاز شده است. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، در آیینی مدرسه شش کلاسه خیرساز صبح امروز با حضور مدیران کل آموزش و […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به شکل‌گیری نهضت مدرسه‌سازی در استان، گفت: در ۱۰ ماه اخیر عملیات ساخت ۴۳ مدرسه به همت خیرین در کرمان آغاز شده است.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، در آیینی مدرسه شش کلاسه خیرساز صبح امروز با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمان در ریگان افتتاح شد.

رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این آیین با بیان اینکه هزینه مال در مسیر تعلیم و تربیت برکت دیگری دارد، زیرا چهره‌های اثرگذار در دنیا محصول  مدارس هستند، اظهار داشت: کار خیر مدرسه‌سازی، مقام رفیعی را برای فرد به همراه دارد.

مجتمع آموزشی خیرساز در کرمان افتتاح شد + تصویر
وی با بیان اینکه ساخت مدرسه زمینه آموزش علم و مبارزه با نادانی که بزرگ‌ترین فقر بشریت است را فراهم می‌کند، گفت: گذشتن از مال دنیا و پول کار ساده‌ای نیست، چون زینت دنیا است که انسان را به خود جذب می‌کند و هر کس بتواند از آن بگذرد و مانند خیرین آن را در مسیر علم و دانایی صرف کند، جایگاه ممتازی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به شکل‌گیری نهضت مدرسه‌سازی به همت خیرین در استان کرمان گفت: در ۱۰ ماه اخیر عملیات ساخت ۴۳ مدرسه به همت خیرین در استان آغاز شده است.

به گزارش تسنیم، این مدرسه خیرساز در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع با زیربنای ۴۹۰ مترمربع و اعتباری بالغ‌بر شش میلیارد تومان به همت مرضیه مطهری و بنیاد نیکوکاری مهر گیتی احداث ‌شده است.

انتهای پیام/۵۱۱/
آغاز عملیات ساخت ۴۳ مدرسه خیرساز در استان کرمان

منبع: تسنــیم
? آغاز عملیات ساخت ۴۳ مدرسه خیرساز در استان کرمان