کارکنان اورژانس اجتماعی؛ سربازان خط مقدم کنترل آسیب های اجتماعی

عباس صادق زاده گفت: تاثیر مشکلات و تنگناهای اقتصادی بر معضلات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست واین مسائل در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه در کنار شیوع گسترده ویروس منحسوس کرونا وضعیتی حاد و بسیار ویژه را به وجود آورده است. به گزارش فت فتو؛ عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان به همراه مختاری […]

عباس صادق زاده گفت: تاثیر مشکلات و تنگناهای اقتصادی بر معضلات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست واین مسائل در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه در کنار شیوع گسترده ویروس منحسوس کرونا وضعیتی حاد و بسیار ویژه را به وجود آورده است.

به گزارش فت فتو؛ عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان به همراه مختاری رئیس بهزیستی شهرستان و جمعی از کارشناسان تخصصی ستادی با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی کرمان ضمن بازدید از روند ارائه خدمت در این مجموعه با پرسنل این مرکز نیز دیدار و گفتگو کرد.
 
صادق زاده با اشاره به گسترش وسیع ویروس کرونا و درگیری افراد جامعه با این بیماری گفت:  تاثیر مشکلات و تنگناهای اقتصادی بر معضلات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و این مسائل در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه در کنار شیوع گسترده ویروس منحسوس کرونا وضعیتی حاد و بسیار ویژه را به وجود آورده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان بیان کرد: این شرایط ورود گسترده تر وتلاش مضاعف پرسنل مراکز اورژانس را به مسائل می طلبد و همکاران من در اورژانس باید بدانند که آنها سربازان خط مقدم بهزیستی در کنترل آسیب های اجتماعی هستند.

وی افزود: همین مهم لزوم توجه ویژه به مسئله ایجاد فضای امن برای پرسنل این گونه از مراکز را در دستور کار ویژه مسئولان کشوری واستانی بهزیستی قرار داده است و پیگیری های بی وقفه جهت واکسیناسیون پرسنل، منجر به سرعت بخشیدن به این موضوع توسط مراجع مربوطه شده است.
 
صادق زاده در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم توجه کارشناسان ومددکاران مراکز اورژانس اجتماعی به رعایت دقیق و درست دستور العمل های بهداشتی وپیشگیرانه اشاره و اذعان کرد : از آنجا که کارشناسان اینگونه مراکز از پیش قراولان برخورد وساماندهی مشکلات اجتماعی هستند حفظ سلامت و پویایی این عزیزان از الویت های مسئولان بوده است که در همین راستا با پیگیری های مکرر و مداوم برای حل مشکلات استخدامی و مزایای شغلی آنان به نتایج قابل قبولی رسیده ایم که امید واریم در آینده بسیار نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود به لزوم تقویت روحیه از خود گذشتگی واهتمام جدی به وظایف سازمانی در این برهه از زمان اشاره کرد و گفت: آگاهی داشتن واشراف کامل مجموعه بهزیستی به مشکلات اجتماعی یکی از دلایل محکم لزوم توجه دقیقتر وبیشتر ما به مسائل و مشکلات اجتماعی است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان ابراز کرد: کمبودها وتنگناها همانگونه که تاکنون مانعی در ارائه خدمت صادقانه از سوی مجموعه بهزیستی به جامعه هدف نبوده است در آینده نیز همین روند بایستی ادامه پیدا کند تا انشاالله با جلب توجه هر چه بیشتر مسئولان تصمیم ساز به مسائل اجتماعی شاهد تحولات خوبی در این حوزه در جامعه خود باشیم.

انتهای پیام/منبع:دانــا
? کارکنان اورژانس اجتماعی؛ سربازان خط مقدم کنترل آسیب های اجتماعی