غربالگری و پایش ۷۰ هزار نفر کرمانی توسط ارتش/ راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی در استان کرمان

امیر غلامعلیان گفت: آمادگی داریم در صورتی که استانداری نیاز به نقاهتگاه داشته باشد سریعا تاسیس و در اختیار قرار دهیم و هم اکنون نیز در صدد راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی ۶۰ تختخواب در استان کرمان هستیم که مستلزم اعلام نیاز خود استانداری است. به گزارش فت فتو؛ امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوبشرق […]

امیر غلامعلیان گفت: آمادگی داریم در صورتی که استانداری نیاز به نقاهتگاه داشته باشد سریعا تاسیس و در اختیار قرار دهیم و هم اکنون نیز در صدد راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی ۶۰ تختخواب در استان کرمان هستیم که مستلزم اعلام نیاز خود استانداری است.

به گزارش فت فتو؛ امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوبشرق ارتش در گفتگو با راه آرمان اظهار کرد: تعداد ۲۸ پایگاه غربالگری و پایش در سطح ۴ شهر استان کرمان از جمله در شهرستان های  کرمان، باغین، سیرجان و ماهان مستقر شده است.


وی با تاکید بر اینکه  تاکنون تعداد ۷۰ هزار نفر مورد پایش و غربالگری در استان انجام شده است، اذعان کرد:  تمام اماکن براساس نیازی که استانداری اعلام می کرد ضدعفونی و گندزدایی برای آن انجام شد.


فرمانده قرارگاه عملیاتی  جنوبشرق ارتش افزود: در چندین مرحله ماسک، مواد ضدعفونی کننده بین مردم و ادارات توزیع شده است.


امیر غلامعلیان عنوان کرد: در حال حاضر بیمارستان امام حسین (ع) به طور کامل به بیماران کرونایی اختصاص داده شده است از جمله بخش های عادی، ICU و بخش مراقبت های ویژه.


وی بیان کرد: آمادگی داریم در صورتی که استانداری نیاز به نقاهتگاه داشته باشد سریعا تاسیس و در اختیار قرار دهیم و هم اکنون نیز  در صدد راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی ۶۰ تختخواب در استان کرمان هستیم که مستلزم اعلام نیاز خود استانداری است.


فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش گفت: کادر درمانی از جمله پزشکان و پرستارانی که در یگان ها مستقر هستند همه در اختیار بیماران کرونایی هستند و باز ما این آمادگی را داریم که هر جا نیاز شد این کادر پزشکی را در اختیار قرار دهیم.

 

انتهای پیام/
غربالگری و پایش ۷۰ هزار نفر کرمانی توسط ارتش/ راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی در استان کرمان

منبع:دانــا
? غربالگری و پایش ۷۰ هزار نفر کرمانی توسط ارتش/ راه اندازی بیمارستان حاد تنفسی در استان کرمان