توزیع ۴۰۰ دستگاه کولر گازی بین مددجویان کمیته امداد استان کرمان

یحیی صادقی گفت: در جنوب و بخشی از شرق استان کولر آبی جوابگو نیست با نیازسنجی که انجام شد تعدادی کولر گازی جهت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تهیه و تامین شد. به گزارش فت فتو، صبح امروز رزمایش ایران همدل با توزیع ۴۰۰ کولر گازی بین مددجویان کمیته امداد با حضور حجت الاسلام علیدادی […]

یحیی صادقی گفت: در جنوب و بخشی از شرق استان کولر آبی جوابگو نیست با نیازسنجی که انجام شد تعدادی کولر گازی جهت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تهیه و تامین شد.

به گزارش فت فتو، صبح امروز رزمایش ایران همدل با توزیع ۴۰۰ کولر گازی بین مددجویان کمیته امداد با حضور حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، زینی وند استاندار، سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان در مصلی امام علی (ع) کرمان برگزار شد.

یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در این رزمایش اظهار کرد: در جنوب و بخشی از شرق استان کولر آبی جوابگو نیست با نیازسنجی که انجام شد تعدادی کولر گازی جهت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تهیه و تامین شد.

وی گفت: در حال حاضر ۴۰۰ دستگاه کولر گازی که ارزش ریالی هر کدام بالغ بر ۱۴ میلیون تومان است جهت نیازمندان تهیه و تامین شده که همین امروز توسط پایگاه های بسیج و دهیاری ها توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان افزود: با توجه به دیدگاهی که رئیس کمیته امداد کشور و رئیس بنیاد مستضعفان نسبت به کمیته امداد دارند مبلغ ۳ میلیارد تومان در راستای کمک های مومنانه در جهت تهیه اقلام اساسی، پروتئینی و دارو و درمان  خانواده های نیازمند اختصاص داده شد.

 صادقی عنوان کرد: این مبلغ مختص مددجویان کمیته امداد نیست بلکه مربوط به کلیه نیازمندان می شود.

وی ادامه داد: از جهت اینکه نیاز خانواده ها در این شرایط سخت اقتصادی مرتفع می شود به جامعه و خانواده ها امید می دهد.

مدیرکل کمیته امداد با اشاره به اینکه در زمینه اشتغال کمیته امداد کارهای خوبی ارائه داده است، اذعان کرد: در سال ۱۴۰۰ سهمی که جهت اشتغال به کمیته امداد اختصاص داده شده نسبت به گذشته دو برابر شده است.

صادقی بیان کرد: سرانه تسهیلات تبصره ۱۶ که تاکنون ۵۰ میلیون تومان برای خانواده ها بوده به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی افزود:  در ۴ ماهه ابتدای سال بالغ بر ۱۱۰۰ شغل ایجاد کردیم و از برنامه ای که حتی کارگروه اشتغال تدوین کرده است جلوتر هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: با پیگیری استاندار و مجموعه نمایندگان رقم خوبی از مجموعه های صنعتی استان دریافت شده که قرار است بوسیله آن ۱۲ هزار شغل ایجاد شود.

صادقی تصریح کرد: این سرانه ۱۰۰ میلیون تومان با اعتبار درون استانی است که ۲۶۰۰ سهم از آن را به کمیته امداد اختصاص داده اند.

وی افزود: امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۰ گزارشات خیلی خوبی در مباحث محرومیت زدایی ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/منبع:دانــا
? توزیع ۴۰۰ دستگاه کولر گازی بین مددجویان کمیته امداد استان کرمان