بسته های معیشتی بهترین نذری در ایام محرم/ توزیع هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در عاشورای حسینی

حسین معروفی خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: از شما می خواهیم که با هئیت های مذهبی برای تاسوعا و عاشورا مذاکره کنید؛ ما نمی گوییم که پخت غذا را انجام ندهند، به عنوان مثال از پنج هزار پخت، چهار هزار تا پخت غذا انجام ندهند و این تعداد را به بسته […]

حسین معروفی خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: از شما می خواهیم که با هئیت های مذهبی برای تاسوعا و عاشورا مذاکره کنید؛ ما نمی گوییم که پخت غذا را انجام ندهند، به عنوان مثال از پنج هزار پخت، چهار هزار تا پخت غذا انجام ندهند و این تعداد را به بسته معیشتی تبدیل کنند.

به گزارش فت فتو؛ سردار حسین معروفی صبح امروز در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام با اشاره به ارائه طرح در خصوص اقدامات محرومیت زدایی مومنانه مطرح شده توسط یکی از اعضای قرارگاه گفت: بهترین اقدام این است که برای این طرح کار دقیق و علمی انجام دهیم؛ چرا که این طرح از موازی کاری جلوگیری می کند.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در قرارگاه می خواهیم که در حوزه های مختلف آبرسانی، ساماندهی حاشیه نشینی، خدمات اجتماعی، کشاورزی و غیره ورود کنیم، اظهار کرد: با ادغام و یکی کردن توان تمام اعضا قرارگاه کارهای خوبی می توان انجام داد.


وی ادامه داد: تأمین آب ۱۱۰ روستا در هفته دفاع مقدس، کار بزرگی است که امید آفرینی ایجاد می کند و ۵۲ هزار نفر به آب مستمر و بهداشتی دست پیدا خواهند کرد و دیگر تنش آبی نخواهند داشت.


این مقام مسئول با تأکید بر اینکه بودجه های محرومیت زدایی در استان در قالب قرارگاه تعریف شود، عنوان کرد: چرا که تعریف بودجه خارج از قرارگاه به سمت پیمانکار می رود و کار پیمانکاری در محرومیت زدایی جواب نمی دهد.


سردار معروفی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در پیام تلویزیونی اظهار کرد: بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب، اقدام جهادی و سریع باید آغاز شود و در کشور حرکت بزرگی در این زمینه شروع شده است.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: در استان کرمان بر اساس طرح شهید سلیمانی به صورت محله محور باید نقاط قرمز را شناسایی کنیم تا افرادی که باید در منازل قرنطینه شوند، قرنطینه و آنهایی که به بیمارستان نیاز دارند، به بیمارستان بروند و افرادی که در منزل قرنطینه می شوند باید در حوزه حمایتی مراقب باشیم.


وی تأکید کرد: توان تمامی اعضای قرارگاه را در این راستا جمع کنیم و تا زمان برون رفت از وضعیت بیماری در قالب طرح شهید سلیمانی فعالیت خواهیم داشت و طرح را باید به منظور کنترل و قطع زنجیره ویروس عملیاتی کنیم.


این مقام مسئول خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: از شما می خواهیم که با هئیت های مذهبی برای تاسوعا و عاشورا مذاکره کنید؛ ما نمی گوییم که پخت غذا را انجام ندهند، به عنوان مثال از پنج هزار پخت، چهار هزار تا پخت غذا انجام ندهند و این تعداد را به بسته معیشتی تبدیل کنند و در طرح شهید سلیمانی قرار داده شود.


سردار معروفی با بیان اینکه ما به راحتی می توانیم ۷۰ درصد پخت را انجام ندهیم و این میزان را به بسته معیشتی تبدیل کنیم و در قالب طرح شهید سلیمانی بیاوریم، خاطر نشان کرد: در حسینیه ثارالله که هر سال برای ظهر عاشورا پخت غذا انجام می شد؛ این پخت را به هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی گوشت و برنج تبدیل کرده ایم که در ظهر و شب عاشورا بسته های معیشتی توسط دو ناحیه مقاومت کرمان در قالب طرح شهید سلیمانی توزیع خواهد شد.


انتهای پیام/منبع:دانــا
? بسته های معیشتی بهترین نذری در ایام محرم/ توزیع هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در عاشورای حسینی