اعزام زائران مردمی به راهیان نور در پنج مرحله انجام می‌شود/ پیش‌بینی حضور بیش از ۳ هزار زائر محلات در یادمان‌های عملیاتی

غلامعباس نکونام گفت: در پنج بازه زمانی اعزام زائران مردمی و محلات انجام می شود که در هر بازه ظرفیت اسکان ۹۰۰ نفر را داریم؛ اما با توجه به شیوع بیماری کرونا پیش بینی می شود که بتوانیم در خدمت بیش از سه هزار نفر زائر باشیم. به گزارش فت فتو؛ غلام‌عباس نکونام در گفتگو […]

غلامعباس نکونام گفت: در پنج بازه زمانی اعزام زائران مردمی و محلات انجام می شود که در هر بازه ظرفیت اسکان ۹۰۰ نفر را داریم؛ اما با توجه به شیوع بیماری کرونا پیش بینی می شود که بتوانیم در خدمت بیش از سه هزار نفر زائر باشیم.

به گزارش فت فتو؛ غلام‌عباس نکونام در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اینکه بعد از گذشت دو سال کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند، گفت: طبق دستورالعمل سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح این کاروان‌ها مجددا باید فعال می شدند و ما در این راستا جلسات متعددی را برگزار و برنامه ریزی هایی را انجام داده ایم.  

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: قرار بود که در بهمن ماه اردوی کاروان های راهیان نور آغاز شود؛ اما با توجه به اینکه کرونا اوج گرفت؛ اردوی کاروان راهیان نور دانش آموزی لغو شد.

وی بیان کرد: با توجه به تأثیری که راهیان نور در زمینه فرهنگسازی و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک گنج است؛ اردوی کاروان های راهیان نور دانشجویی خواهر و برادر از دهم اسفند ماه آغاز شده است.

نکونام افزود: در این راستا چهار بازه زمانی را مشخص کرده ایم که دو بازه زمانی برای برادران و دو بازه زمانی برای خواهران بسیج دانشجویی است؛ که بازه های زمانی برادران با حضور ۵۴۰ دانشجو بسیجی پشت سر گذاشته ایم و از روز هفدهم تا ۲۴ اسفند ماه کاروان خواهران بسیج داشنجویی در مناطق یادمان عملیاتی جنوب کشور حضور دارند.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه پیش بینی می شود نزدیک به هزار و ۷۰۰ دانشجو بسیجی از مناطق عملیاتی بازدید کنند، ابراز کرد: برنامه ریزی شده است که از تاریخ ۲۴ اسفند ماه لغایت یازدهم فروردین ۱۴۰۱ حضور زائران مردمی و محلات را داشته باشیم که برای این منظور پنج بازه زمانی را در نظر گرفته ایم.

وی تصریح کرد: ثبت نام برای این منظور آغاز شده است که مردم علاقمند می توانند به دفتر ثبت نام مراجعه و یا با شماره ۰۳۴۳۲۷۳۶۰۹۵ تماس حاصل نمایند و بر اساس بازه های زمانی که مشخص شده است در مناطق یادمان عملیاتی جنوب کشور حضور پیدا کنند.

نکونام با اشاره به اینکه قرارگاه ثارالله سپهبد شهید سلیمانی موقعیت شهید کازرونی اهواز برای اسکان زائران آمادگی پذیرایی را دارد، تصریح کرد: ما در هر بازه زمانی این آمادگی را داریم که نزدیک به ۹۰۰ زائرا را به صورت رایگان اسکان دهیم.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد: در پنج بازه زمانی اعزام زائران مردمی و محلات انجام می شود که در هر بازه ظرفیت اسکان ۹۰۰ نفر را داریم؛ اما با توجه به شیوع بیماری کرونا باید دستورالعمل های بهداشتی نیز رعایت شود؛ بنابراین پیش بینی می شود که بتوانیم در خدمت بیش از سه هزار نفر زائر باشیم.

انتهای پیام/
اعزام زائران مردمی به راهیان نور در پنج مرحله انجام می‌شود/ پیش‌بینی حضور بیش از ۳ هزار زائر محلات در یادمان‌های عملیاتی

منبع: دانــا
? اعزام زائران مردمی به راهیان نور در پنج مرحله انجام می‌شود/ پیش‌بینی حضور بیش از ۳ هزار زائر محلات در یادمان‌های عملیاتی