دادستان کرمان از اغتشاشگران فریب‌خورده و دستگیرشدگان اخیر چه پرسید؟

دادستان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر در راستای جهاد تبیین، پنج سئوال از آنها پرسید. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از […]

دادستان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر در راستای جهاد تبیین، پنج سئوال از آنها پرسید.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر دیدار و گفت‌وگو کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در جریان این بازدید حفظ امنیت و آرامش جامعه را خط قرمز دستگاه قضایی دانست و همگان را به رعایت قوانین و مقررات موجود کشور توصیه کرد.

وی در راستای جهاد تبیین، پنج سئوال از عاملان اغتشاشات اخیر که در حقیقت عمدتاً فریب خورده هستند پرسید و خواست درباره پاسخ به سوال‌های زیر تدبر کنند.

امام جمعه کرمان: نسل جوان را باید در برابر تهاجم فرهنگی دشمن مجهز کنیم
رصد پهپادی تحرکات اغتشاشگران در کرمان/ وقتی آشوبگران ‌در هیچ جای شهر در امان نیستند
دستگیری اغتشاشگر مرتبط با سرویس‌های جاسوسی در کرمان توسط سپاه + فیلم

چرا آمریکا و اسرائیل مستقیماً وارد جنگ سخت و نظامی با ایران نمی‌شوند و سعی می‌کنند با فریب افراد داخلی، مشکلاتی و مزاحمت‌هایی را در کشور ایجاد کنند؟

دلیل علاقه آمریکا به حضور در منطقه خاور میانه با وجود بعد فاصله بسیار زیاد با این منطقه، چیست و این کشور متخاصم در عراق، سوریه، افغانستان و … به دنبال چیست؟

در صورت تسلط آمریکا و اسرائیل بر ایران، آیا وضعیت این کشور بهتر از افغانستان، سوریه و عراق خواهد شد؟

دلیل صرف هزینه‌های میلیارد دلاری دولت‌های متخاصم برای راه‌اندازی شبکه‌های رسانه‌ای فارسی زبان و فعالیت مداوم علیه ایران اسلامی چیست؟

چرا دولت‌های متخاصمی که هزینه‌های میلیاردی برای راه‌اندازی شبکه‌های فارسی زبان پرداخت می‌کنند، در زمان نیاز مردم به دارو به ویژه برای بیماران خاص سکوت می‌کنند و داروی مورد نیاز شهروندان را تحریم می‌کنند؟

به گزارش تسنیم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان همچنین بر حفظ حقوق شهروندی مددجویان زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها تاکید کرد و در ادامه مباحث مربوط به تغذیه، نگهداری، روند رسیدگی به پرونده‌های بازداشت شدگان و مواردی از این دست را مورد رسیدگی قرار داد.

انتهای پیام/۵۱۱/.
دادستان کرمان از اغتشاشگران فریب‌خورده و دستگیرشدگان اخیر چه پرسید؟

منبع: تسنــیم
? دادستان کرمان از اغتشاشگران فریب‌خورده و دستگیرشدگان اخیر چه پرسید؟