مبدل شدن نگین کویر فهرج به قطب فرش و گلیم استان کرمان

یحیی صادقی در حاشیه سفر به فهرج گفت: کمیته امداد به بخش نگین کویر فهرج توجه ویژه دارد و انتظار داریم این بخش قطب تولید فرش و گلیم در استان شود. به گزارش فت فتو؛ یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در حاشیه سفر به بخش نگین کویر فهرج اظهار کرد: این بخش ظرفیت‌های بالقوه […]

یحیی صادقی در حاشیه سفر به فهرج گفت: کمیته امداد به بخش نگین کویر فهرج توجه ویژه دارد و انتظار داریم این بخش قطب تولید فرش و گلیم در استان شود.

به گزارش فت فتو؛ یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در حاشیه سفر به بخش نگین کویر فهرج اظهار کرد: این بخش ظرفیت‌های بالقوه ای دارد و باید کمک کنیم تا ظرفیت‌های موجود به فعلیت برسد.

وی افزود: چندین برنامه قرار است در نگین کویر اجرا کنیم که مهمترین برنامه و رکن اصلی کار ما موضوع اشتغال است.

صادقی خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد اشتغال مولد و پایدار و در راستای مشاغل خانگی هیچ محدودیتی نداریم و تمام تولیدات مددجویان کمیته امداد را به‌صورت تضمینی از سوی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) خریداری می‌کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با تاکید بر اینکه نگاه ما به این بخش نگاه ویژه است گفت: انتظار داریم بخش نگین کویر تبدیل به قطب تولید فرش و گلیم شود و برنامه‌ریزی در این زمینه انجام شده است.

وی تصریح کرد: اعتباری به‌صورت بلاعوض برای آموزش و شروع به‌کار در اختیار این بخش قرار می‌گیرد و هیچ محدودیتی در زمینه آموزش مشاغل خانگی و صنایع دستی از ۱۰۰ نفر تا هزار نفر نداریم.

انتهای پیام/فهرجمنبع:آرمان
? مبدل شدن نگین کویر فهرج به قطب فرش و گلیم استان کرمان