عدم بکارگیری سربازان فراری در واحدهای صنفی

شمس الدینی گفت: با متصدیانی که از سربازان فراری یا مشمولان غایب در واحدصنفی بکارگیری کنند برخورد قانونی می شود. به گزارش فت فتو؛ احمد شمس الدینی رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی با تاکید بر اینکه بکارگیری سربازان فراری یا مشولان غایب در  واحدهای صنفی تخلف محسوب می شود اظهار کرد: با متخلفان در صورت مشاهده […]

شمس الدینی گفت: با متصدیانی که از سربازان فراری یا مشمولان غایب در واحدصنفی بکارگیری کنند برخورد قانونی می شود.

به گزارش فت فتو؛ احمد شمس الدینی رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی با تاکید بر اینکه بکارگیری سربازان فراری یا مشولان غایب در  واحدهای صنفی تخلف محسوب می شود اظهار کرد: با متخلفان در صورت مشاهده برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی در خصوص استخدام مشمولان فراری یا سربازان غایب به ماده ۱۰ قانون اساسی اشاره کرد و گفت : بر اساس قانون، دستگاه‌های دولتی، شرکت‌ها و کارگاه‌های خصوصی و اصناف حق بکارگیری مشمولان غایب و یا سربازان فراری را ندارند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی ضمن قدردانی از همکاری بسیار خوب واحدهای صنفی با این اداره در خصوص عدم بکارگیری مشمولان غایب و سربازان فراری ، افزود : خوشبختانه در بازدیدهایی که صورت گرفته تاکنون موردی مشاهده نشده است .

شمس الدینی تصریح کرد: در صورت مشاهده مشمولین غایب، فرد برای انجام وظیفه سربازی به معاونت وظیفه عمومی معرفی و در صورت مشاهده سربازان فراری فرد به دادسرای نظامی معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/نامجومنبع:آرمان
? عدم بکارگیری سربازان فراری در واحدهای صنفی