عدم برگزاری نماز جمعه فهرج در دومین هفته متوالی

حجت الاسلام رضا آقاملایی گفت: نماز جمعه این هفته شهرستان به مانند هفته قبل به دلیل وضعیت فوق قرمز‌ کرونایی برگزار نمیشود. حجت الاسلام رضا آقاملایی امام جمعه فهرج طی گفتگو با اقطاع خبر؛ در این رابطه بیان کرد: پیرو اطلاعیه و نظر ستاد مقابله با کرونا و اعلام به ضرورت عدم برگزاری نماز جمعه این […]

حجت الاسلام رضا آقاملایی گفت: نماز جمعه این هفته شهرستان به مانند هفته قبل به دلیل وضعیت فوق قرمز‌ کرونایی برگزار نمیشود.

حجت الاسلام رضا آقاملایی امام جمعه فهرج طی گفتگو با اقطاع خبر؛ در این رابطه بیان کرد: پیرو اطلاعیه و نظر ستاد مقابله با کرونا و اعلام به ضرورت عدم برگزاری نماز جمعه این هفته با توجه به وضعیت فوق قرمز کرونایی در فهرج و تعهد ستاد برگزاری نماز جمعه به سلامت شهروندان محترم نماز جمعه ۲۵ تیر ماه در فهرج برگزار نمی شود.

وی افزود: بدیهی است در مورد جمعه های بعد متناسب با شرایط کرونایی شهرستان و پس از هماهنگی با مراجع ذیربط بهداشتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا تصمیم لازم اتخاذ و از طریق رسانه ها به اطلاع شهروندان محترم خواهد رسید.

آقاملایی با تأکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم ابراز امیدواری کرد: بزودی با کاهش آمار در موج پنجم، آیین عبادی سیاسی نمازجمعه به مانند قبل با حضور اهالی مؤمن و متدین فهرج برگزار شود‌.

انتهای پیام/فهرجمنبع:آرمان