دستگیری قاتل فراری پس از ۷ روز در کرمان

مهدی پورامینائی از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از هفت روز در عملیات ضربتی ماموران پایگاه امنیت عمومی خبر داد. به گزارش اقطاع خبر، مهدی پورامینائی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در  پی یک فقره  نزاع و درگیری منجر به قتل در محور هفت باغ کرمان و فراری شدن قاتل، شناسایی و دستگیری […]

مهدی پورامینائی از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از هفت روز در عملیات ضربتی ماموران پایگاه امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش اقطاع خبر، مهدی پورامینائی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در  پی یک فقره  نزاع و درگیری منجر به قتل در محور هفت باغ کرمان و فراری شدن قاتل، شناسایی و دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی بیان کرد: تیمی متشکل از ماموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء قاتل ۲۳ ساله را، پس از گذشت ۷ روز شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی وی را در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

پورامینائی با اشاره به اینکه با بررسی سوابق قاتل مشخص شد که وی دارای چندین فقره سابقه تیرانداری، شرارت و ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی شهروندان بوده و تحت تعقیب پلیس است، افزود: قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به اینکه این قاتل برای سیر روند قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/س
 منبع:آرمان