امکانات استان کرمان متناسب با شرایط کرونایی نیست/ آرایش جنگی در مبارزه با کرونا جدی نیست و نشتی دارد

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: این آرایش جنگی در مبارزه با کرونا جدی نیست و نشتی دارد و باید با تصمیمات جدی جلوی این نشتی ها گرفته شود. به گزارش فت فتو، حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه وامام جمعه کرمان ظهر امروز در جلسه ستاد کرونای استان کرمان ، اظهار کرد: وضعیت […]

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: این آرایش جنگی در مبارزه با کرونا جدی نیست و نشتی دارد و باید با تصمیمات جدی جلوی این نشتی ها گرفته شود.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه وامام جمعه کرمان ظهر امروز در جلسه ستاد کرونای استان کرمان ، اظهار کرد: وضعیت استان در مورد شیوع ویروس کرونا متناسب با امکانات موجود نیست .

وی با اشاره به اینکه باید تمام توان برای مبارزه جدی و قاطع با این ویروس بگذاریم، افزود:  ما یک کشور اسلامی و انقلابی هستیم و اعتقادات ما بر این است وقتی عالیترین شخص کشور فرمانی صادر می کند وظیفه داریم پا برکاب این دستور باشیم‌.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان افزود: ما به عنوان یک سرباز در کشوری که ولایی می اندیشد باید تبعیت کنیم و با آن همراه شویم.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی خاطرنشان کرد: ما یک کشور متمدن هستیم باید به الزامات تمدن توجه کنیم وقتی در چنین هجمه ای قرار  گرفتیم باید به آن عمل کنیم.

وی با بیان اینکه نگاه تمدنی حکم می کند به خرد جمعی احترام بگذاریم، اذعان کرد: وقتی قرار است از سوی دشمن به ما حمله شود شرع و دین و قرآن می گوید تمام ظرفیت خود را بکار ببرید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان عنوان کرد: در واقع این آرایش جنگی در مبارزه با کرونا جدی نیست و نشتی دارد و باید با تصمیمات جدی جلوی این نشتی ها گرفته شود.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی خاطرنشان کرد:در استان کرمان بدترین روزها را می‌گذرانیم و همه می دانیم که چگونه باید مبارزه کنیم ما اشکالات و ضعف ها و نشتی ها را می شناسیم چرا مبارزه نکنیم باید با همه دستگاهها و مردم همگام شویم و تمامی تمهیدات لازم را بکار گیریم تا این روند افزایشی را کاهش دهیم.

وی گفت: امید با کادر درمان همکاری کنیم و فکر کنیم که آنان اعضای خانواده خودمان هستند.
 
 
انتهای پیام/نامجو
 منبع:آرمان
? امکانات استان کرمان متناسب با شرایط کرونایی نیست/ آرایش جنگی در مبارزه با کرونا جدی نیست و نشتی دارد