اعمال منع تردد خودروهای غیربومی توسط پلیس فهرج + تصاویر

همزمان با سراسر کشور طرح اعمال منع تردد خودروهای غیربومی در محورهای مواصلاتی فهرج توسط پلیس این شهرستان آغاز و تا ۵ شهریور ادامه دارد. به گزارش فت فتو؛ رضا رفیع آبادی فرمانده انتظامی فهرج طی گفتگو با خبرنگار ما گفت:با توجه به ابلاغ مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اعمال و تشدید […]

همزمان با سراسر کشور طرح اعمال منع تردد خودروهای غیربومی در محورهای مواصلاتی فهرج توسط پلیس این شهرستان آغاز و تا ۵ شهریور ادامه دارد.

به گزارش فت فتو؛ رضا رفیع آبادی فرمانده انتظامی فهرج طی گفتگو با خبرنگار ما گفت:با توجه به ابلاغ مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اعمال و تشدید ممنوعیت های تردد در کشور، از ساعت ۱۲ روز یکشنبه این ممنوعیت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس فهرج نیز قرار گرفت و تا روز شنبه مورخ ۵ شهریور ادامه دارد.

وی در خصوص نحوه تردد خودروها در این ایام، بیان کرد: در اجرای این طرح مبادی ورودی و خروجی فهرج کنترل میشود و هر گونه تردد خودروهای غیربومی به استان و شهرستان‌های استان ممنوع بوده و خروج خودروهای بومی استان نیز از این منطقه ممنوع خواهد بود.

 رفیع آبادی با اشاره به اعمال جریمه برای خودروهای متخلف اظهار کرد: از شهروندان و هموطنان عزیز تقاضا داریم به منظور پیشگیری و قطع زنجیره ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی خودشان، به دستورات ستاد ملی کرونا و همکاران بنده که در جاده ها مستقر هستند اهتمام و جدیت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/فهرجمنبع:آرمان
? اعمال منع تردد خودروهای غیربومی توسط پلیس فهرج + تصاویر