آغاز به کار سامانه استعداد یابی بازیکنان در کرمان

با اعلام هیئت فوتبال استان کرمان، سامانه استعدادیابی بازیکنان در این استان از صبح امروز پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه آغاز به کار می‌کند. به گزارش فت فتو؛ عرفان امیرخسروی رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص گفت: سامانه استعدادیابی بازیکنان در کشور راه اندازی شده و فدراسیون فوتبال […]

با اعلام هیئت فوتبال استان کرمان، سامانه استعدادیابی بازیکنان در این استان از صبح امروز پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه آغاز به کار می‌کند.

به گزارش فت فتو؛ عرفان امیرخسروی رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص گفت: سامانه استعدادیابی بازیکنان در کشور راه اندازی شده و فدراسیون فوتبال در حال شناسایی بازیکنان مستعد با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی است.

او افزود: بر اساس استقبال چشمگیر مردمی از این طرح، نوجوانان و جوانان زیادی به منظور آزمودن شانس خود، در این سامانه ثبت نام کرده اند.

او با اعلام اینکه اولین دوره این طرح در استان کرمان از صبح امروز پنج شنبه ۲۱ مردادماه آغاز خواهد شد، تصریح کرد: بر این اساس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان با یک طرح مشخص و با سازماندهی و زمانبندی دقیق مطابق با برنامه‌ریزی مدون کمیته جوانان فدراسیون کار را پیش برده است تا بهترین نتیجه حاصل شود.

امیرخسروی با بیان اینکه اولین رده سنی هم رده زیر ۱۶ سال است، افزود: صبح امروز پنج شنبه، ۲۱ مرداد بنا به برنامه اعلام شده از سوی هیئت فوتبال استان کرمان، دو منطقه “کرمان و حومه” و “زرند، بردسیر، راور و کوهبنان” استعدادیابی می‌شوند.

 منبع:بــرنا
?
آغاز به کار سامانه استعداد یابی بازیکنان در کرمان