آبرسانی به ۲۵ روستای فهرج در قالب طرح مرد میدان

حمید ابراهیم آبادی از آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به ۲۵ روستای فهرج در قالب طرح مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.  حمید ابراهیم آبادی فرمانده سپاه فهرج طی گفتگو به خبرنگار فت فتو گفت: با تلاش و پیگیری های سپاه فهرج و همکاری اداره آبفا، دهیاری ها و بخشداری های شهرستان و همچنین […]

حمید ابراهیم آبادی از آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به ۲۵ روستای فهرج در قالب طرح مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

 حمید ابراهیم آبادی فرمانده سپاه فهرج طی گفتگو به خبرنگار فت فتو گفت: با تلاش و پیگیری های سپاه فهرج و همکاری اداره آبفا، دهیاری ها و بخشداری های شهرستان و همچنین خیر نیک اندیش حاج اکبر ابراهیمی پدر آبرسانی ایران بزودی ۲۵ روستای فهرج در قالب طرح شهید سلیمانی از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.

وی افزود: با تدابیر صورت گرفته گام های موثری برای رفع مشکلات آب روستاهای شهرستان برداشته شده است و امیدواریم تا سال آینده هیچ اثری از این قبیل مشکلات در هیچ نقطه ای از شهرستان نداشته باشیم.

ابراهیم آبادی خاطرنشان کرد: همان طور که سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان تاکید کردند، اولویت اول کار ما رفع مشکل آب در قالب قرارگاه نهضت آبرسانی مرد میدان است و در همین راستا اقدامات خوبی در سطح شهرستان فهرج صورت گرفته است.

فرمانده سپاه فهرج اظهار کرد: طرح آبرسانی دهستان برج اکرم از جمله این پروژه هاست که تاکنون پیشرفت ۹۰ درصدی داشته و ان شاءالله با پیگیری و همکاری فرماندار محترم، اداره آبفا و بخشداری های شهرستان بزودی به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/عباسزادهمنبع:آرمان
? آبرسانی به ۲۵ روستای فهرج در قالب طرح مرد میدان