ضرورت تعیین قیمت خرما جهت جلوگیری از ضرر نخل‌داران/بازار خرما در دست دلالان

امام جمعه ریگان با اشاره به اینکه مسؤولان نسبت به قیمت خرما تمهیداتی بیندیشند تا کشاورزان ریگانی متضرر نشوند، گفت: وجود دلالان کاسب نما موجب ایجاد مشکلاتی برای نخل‌داران ریگانی شده است. به گزارش فت فتو از ریگان، حجت‌الاسلام حبیب رضازاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز ریگان با اشاره به اینکه تاسوعا و عاشورای حسینی […]


امام جمعه ریگان با اشاره به اینکه مسؤولان نسبت به قیمت خرما تمهیداتی بیندیشند تا کشاورزان ریگانی متضرر نشوند، گفت: وجود دلالان کاسب نما موجب ایجاد مشکلاتی برای نخل‌داران ریگانی شده است.

به گزارش فت فتو از ریگان، حجت‌الاسلام حبیب رضازاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز ریگان با اشاره به اینکه تاسوعا و عاشورای حسینی در حقیقت جلوه‌ای از بندگی، ایثار و از خودگذشتگی است، اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، تاسوعا و عاشورای حسینی در فضای باز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود.

امام جمعه ریگان با اشاره به فصل برداشت خرما در ریگان ابراز کرد: نخل‌داران ریگانی یک سال تلاش کردند تا باکیفیت‌ترین محصول را راهی بازار کنند؛ اما امسال عارضه خشکیدگی خوشه‌های خرما کشاورزان ریگانی را متضرر کرد.

وی با اشاره به اینکه مسؤولان نسبت به قیمت خرما تمهیداتی بیندیشند تا کشاورزان ریگانی متضرر نشوند، افزود: وجود دلالان کاسب نما موجب ایجاد مشکلاتی برای نخل‌داران ریگانی شده است.

رضازاده خاطرنشان کرد: امسال دریافت زکات در روستاها توسط شبکه‌های نیکوکاری انجام می‌شود که در همان روستاها صرف نیازمندان و مستمندان خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور مسأله اساسی است که باید خواستگاه برطرف شدن مشکلات اقتصادی در کشورمان شود، بیان داشت: دولت جدید نسبت به اقتصاد و حل گرانی سرسام‌آور در کشور تلاش کند.

امام جمعه ریگان تولید داخلی، وارد کردن مردم در میدان اقتصاد و ایجاد اشتغال برای جوانان و حل مشکل گرانی را از اولویت‌های دولت جدید برشمرد و گفت: رئیس جمهور محترم این موراد را در راس امور قرار دهد.

وی از شبکه بهداشت و سپاه شهرستان جهت اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۴/ب
منبع:فــارس
? ضرورت تعیین قیمت خرما جهت جلوگیری از ضرر نخل‌داران/بازار خرما در دست دلالان