اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد رضایت مردم افزایش پیدا می کند

به گزارش فت فتو، محمد حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس در آئین گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت فقیه در شهر کرمان گفت: ابعاد حوادثی که در سه ماه گذشته در کشور رخ داد گسترده و پیچیده تر از سال ۱۳۸۸ بود و دشمن با تمام توان خود وارد […]

به گزارش فت فتو، محمد حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس در آئین گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت فقیه در شهر کرمان گفت: ابعاد حوادثی که در سه ماه گذشته در کشور رخ داد گسترده و پیچیده تر از سال ۱۳۸۸ بود و دشمن با تمام توان خود وارد عرصه شده بود.

وی  با اشاره به بهانه های برخی ها برای آغاز اعتراضات و ریختن به کف خیابان ها در حوادث سال های ۸۸ و امسال، اظهار کرد: در سال ۸۸ انتخابات بهانه بود و دشمن اصل نظام را نشانه داشت.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با یادآوری تاریخ صد سال گذشته ایران عنوان کرد: دشمن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی می دانست که پرچمی که در ایران به اهتزاز درآمده و تحولی که در کشور آغاز شده؛ در جای جای دنیا گسترده خواهد شد.

وی ائتلاف ارتجای عرب و کشورهای غربی به سردمداری آمریکا در طول ۴۴ سال وجود داشته است و تا زمانی از آنها تبعیت نکنیم این دسیسه ها ادامه خواهد داشت.

حسینی با اشاره به قدرت ایران در منطقه و جهان در ادامه به اعتراضاتی که در کشورهای دیگر صورت می گیرد و نحوه برخورد پلیس آن کشورها با اعتراضات اظهار کرد: در فرانسه اخیرا سه زن کرد به دلیل برخورد خشونت آمیز پلیس کشته شدند اما چرا صدایی از کسی بلند نشد؟

وی تصریح داشت: امروز مقام معظم رهبری از برخی از کسانی که باید به میدان بیایند و بصیرت افزایی و روشنگری کرده اما سکوت پیشه کرده اند، گلایه دارند. وقتی روشنگری نباشد عده ای از جوانان تحت تاثیر امپراطوری رسانه های غربی قرار می گیرند.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با یادآوری نحوه شهادت بسیجیانی که در حوادث اخیر به شهادت رسیده اند، تصریح کرد: این کشتارها برای ایجاد رعب و وحشت در میان نیروهای بسیجی و انتظامی صورت می گرفت.

او با اشاره به اتفاقات حرم حضرت شاهچراغ شیراز، در ادامه بیان کرد: امروز شاهد هستیم سلبریتی‌های کاخ نشین همه اموال خود را فروخته به خارج از کشور فرار کرده اما دم از مردم و طبقات محروم می زنند.

حسینی معتقد است: دشمن برای ضربه زدن به حرکت جهادی که در کشور و همگرایی که بین قوا برای تحقق مطالبات رهبری به نفع مردم و کشور ایجاد شده، هر کاری می کند اما دولت نیز بدون وقفه برای پیشرفت کشور تلاش می کند.

وی با بیان مطلب که دشمن با اشکال مختلف به دنبال ایجاد نارضایتی در بین آحاد مردم گام برداشته می افزاید: دشمن می داند اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد رضایت مردم افزایش پیدا می کند.

وی می افزاید: رئیس جمهور روحیه جهادی دارد و براساس قانون حرکت می کند و مردمی بودن و عدالت شعار محوری این دولت است.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با برشمردن دستاوردهای علمی و نظامی کشور افزود: منکر وجود مشکلات در کشور نیستیم و برای رفع مشکلات در هیات دولت جلسات زیادی برگزار می شود اما بخشی از نوسانات اقتصادی کشور ماحصل جنگ روانی بوده ولی دولت با تمام توان به دنبال حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی در پایان مجاهدات های سردار شهید سلیمانی را مورد توجه قرار داد.
اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد رضایت مردم افزایش پیدا می کند

منبع: مــوج
? اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد رضایت مردم افزایش پیدا می کند