مله به حریم دیپلماتیک؛ بی‌پاسخ نخواهد ماند

نمایش اتحاد ملت ایران در برابر تجاوزات؛ رد پای اسرائیلی‌ها در دمشق

در سایه تازه‌ترین تحولات و حملات اسرائیل به سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی، نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی تأکید می‌کند: ملت ایران با اتحاد و ایمان پولادین، مستحکم‌تر از گذشته در برابر این جنایات خواهد ایستاد.

به گزارش نذیر کرمان: نماینده مردم سیرجان و بردسیر در گفت‌وگویی تاکید کرد که حمله اخیر به کنسولگری ایران در دمشق، نشان‌دهنده بدترین جنایات اسرائیل است ولی این اقدامات بیانگر پایان ننگین این رژیم و استحکام بیشتر وحدت ایرانیان در برابر دشمنان است.

نقش مقاومت در مواجهه با تجاوزات اسرائیل

، شهباز حسن‌پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با محکومیت تهاجم رژیم صهیونیستی به سفارتخانه‌های ایران، عنوان کرد که این اقدامات نشان‌دهنده بی‌پایان بودن ظلم و تجاوز اسرائیل است.

واکنش ایران به حملات اخیر

وی افزود: “این حملات غیر انسانی که بی‌شک با پاسخ قاطع ایران مواجه خواهد شد، نمی‌تواند اراده‌ی ملت ما در مقاومت را تضعیف کند.” حسن پور، با اشاره به روحیه‌ی شهادت طلبی و ایمان عمیق ایرانیان، این اصول را اساس پیروزی در مقابله با جهانخواران دانست.

نماینده سیرجان، ضمن تأکید بر لزوم حفظ انسجام و وحدت داخلی، خاطرنشان کرد: “ایران به همراه سایر کشورهای مسلمان منطقه، با ایستادگی در کنار یکدیگر، آماده مواجهه با هر گونه تهدیدی است.”

وی در پایان بر اهمیت راهپیمایی روز قدس و وحدت آشکار مسلمانان در این روز تأکید کرد و افزود: “این وقفه، نمایش قدرت و اتحاد امت اسلام در برابر زیاده خواهی‌های جهانی خواهد بود.”

### کلمات کلیدی:
سیرجان,اسرائیل,تجاوزات,محور مقاومت,وحدت

### تیتر به انگلیسی:
Unity of the Iranian Nation Against Aggressions; Israeli Footprints in Damascus

نماینده سیرجان: ملت ایران متحدتر از گذشته مقابل جهانخواران می‌ایستد

منبع: ایـسنا
? نماینده سیرجان: ملت ایران متحدتر از گذشته مقابل جهانخواران می‌ایستد