کرمان میزبان مسابقات تنیس آسیایی زیر ۱۴ سال گرید | یک رقابتی نفس‌گیر با حضور برترین‌های آسیا

به گزارش نذیر کرمان، مسابقات تنیس آسیایی زیر ۱۴ سال گرید یک از ۱۲ تا ۱۹ خردادماه جاری به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود. این رقابت‌ها که در مجموعه تنیس اقبال کرمان برگزار می‌شوند، شاهد حضور هشت بازیکن خارجی از کشورهای مختلف و همچنین برترین‌های تنیس زیر ۱۴ سال آسیا خواهند بود. امیرحسین اسفندیاری، سرپرست […]

به گزارش نذیر کرمان، مسابقات تنیس آسیایی زیر ۱۴ سال گرید یک از ۱۲ تا ۱۹ خردادماه جاری به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود. این رقابت‌ها که در مجموعه تنیس اقبال کرمان برگزار می‌شوند، شاهد حضور هشت بازیکن خارجی از کشورهای مختلف و همچنین برترین‌های تنیس زیر ۱۴ سال آسیا خواهند بود.

امیرحسین اسفندیاری، سرپرست هیئت تنیس استان کرمان با اعلام این خبر گفت: “میزبانی این مسابقات فرصتی ارزشمند برای ورزشکاران استان کرمان است تا با برترین‌های آسیا به رقابت بپردازند و سطح فنی خود را ارتقا دهند.”

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات به کار خواهند گرفت، افزود: “امیدواریم با درخشش ورزشکاران کرمانی، شاهد افتخارآفرینی برای کشورمان در این رقابت‌ها باشیم.”

میان تیتر:

حضور هشت بازیکن خارجی از کشورهای مختلف
رقابت برترین‌های تنیس زیر ۱۴ سال آسیا در کرمان
تلاش برای میزبانی شایسته از این رقابت‌ها
این رقابت‌ها که در سطح گرید یک آسیا برگزار می‌شوند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند سکوی پرتابی برای ورزشکاران جوان کرمانی جهت حضور در میادین بین‌المللی باشند.

#مسابقات_تنیس #آسیایی #زیر_۱۴_سال #گرید_یک #کرمان #نذیر_کرمان

English Title: Kerman to Host Asian Under-14 Grade One Tennis Championships: A Thrilling Competition with Asia’s Best

 

 

مسابقات تنیس زیر ۱۴ سال آسیا به میزبانی کرمان برگزار می‌شود

منبع: ایـسنا
? مسابقات تنیس زیر ۱۴ سال آسیا به میزبانی کرمان برگزار می‌شود