هندبالیست‌های جوان و نوجوان ایران عازم رقابت‌های جهانی و آسیا

نذیر کرمان: علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نذیر کرمان، درباره اعزام تیم‌های پایه هندبال به رقابت‌های بین‌المللی اظهار داشت: “درگیر اردوهای تیم ملی هستیم، چون آینده‌سازان هندبال ایران روزهای مهم و سرنوشت‌سازی در پیش دارند که برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همیشه روی پایه‌ها تمرکز خاصی داشته‌ایم و […]

نذیر کرمان: علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نذیر کرمان، درباره اعزام تیم‌های پایه هندبال به رقابت‌های بین‌المللی اظهار داشت: “درگیر اردوهای تیم ملی هستیم، چون آینده‌سازان هندبال ایران روزهای مهم و سرنوشت‌سازی در پیش دارند که برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همیشه روی پایه‌ها تمرکز خاصی داشته‌ایم و پشتوانه‌سازی یکی از اولویت‌ها بوده است.”

حضور تیم دختران جوان در رقابت‌های قهرمانی جهان مقدونیه

وی افزود: “تیم دختران هندبال در بخش جوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان مقدونیه که اواخر خرداد ماه برگزار خواهد شد، حضور پیدا می‌کند. این برای ما و ورزش بانوان خیلی اتفاق بزرگی است و امیدوارم نتایج خوبی هم رقم بخورد.”

حضور نوجوانان و جوانان پسر در رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جهان

رئیس فدراسیون هندبال تصریح کرد: “نوجوانان و جوانان پسران هم مرداد و شهریور در قهرمانی آسیا و انتخابی جهان حضور پیدا می‌کنند. آینده‌سازان هندبال روزهای مهمی در پیش دارند و ما هم از آنها حمایت می‌کنیم تا با بهترین روحیه راهی مسابقات شوند.”

هشتگ‌ها:

#هندبال #تیم_ملی #جوانان #نوجوانان #رقابت‌های_بین‌المللی #پاکدل #نذیر_کرمان

English Title: Iran’s Youth and Junior Handball Teams Set to Compete in International Tournaments

آینده‌سازان هندبال روزهای مهمی در پیش دارند

منبع: بــرنا
? آینده‌سازان هندبال روزهای مهمی در پیش دارند