۷ بازیکن باشگاه شهرداری سیرجان به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان، ۷ بازیکن شهرداری سیرجان را به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با ازبکستان به اردوی تیم ملی دعوت کرد تا همچنان صدر جدول اردو نشینی در اختیار دختران سیرجانی باشد. به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری سیرجان، با توجه به هماهنگی‌ها و تمهیدات مورد نظر […]

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان، ۷ بازیکن شهرداری سیرجان را به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با ازبکستان به اردوی تیم ملی دعوت کرد تا همچنان صدر جدول اردو نشینی در اختیار دختران سیرجانی باشد.


به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری سیرجان، با توجه به هماهنگی‌ها و تمهیدات مورد نظر در باره رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اردوی تیم ملی فوتبال بانوان از امروز (سه شنبه ۱۹ مردادماه) تا پایان ماه جاری در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.

بر همین اساس مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ۳۱ بازیکن را به اردو فراخواند که افسانه چترنور، شبنم بهشت، هستی فروزنده، حدیث بساط شیر، رقیه جلال نسب، فاطمه امینه برازجانی و ملیکا متولی از تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان به این اردو دعوت شدند تا سریال صدرنشینی باشگاه شهرداری سیرجان در اردونشینی بازیکنان ادامه داشته باشد.

گفتنی است بازیکنان دعوت شده صبح امروز (سه شنبه ۱۹ مرداماه) در هتل آکادمی خود را به کادر فنی معرفی خواهند کرد و این اردو تا ۳۰ مردادماه ادامه خواهد داشت و سپس شاگردان ایراندوست برای انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ازبکستان راهی تاشکند می شوند.


انتهای پیام/منبع:ایـلنا
? ۷ بازیکن باشگاه شهرداری سیرجان به اردوی تیم ملی دعوت شدند