۳ دستگاه استخراج رمز ارز در بافت کشف شد

عنایت الله دهقانی گفت: ۳ دستگاه استخراج رمز ارز در شهرستان بافت کشف شد. عنایت الله دهقانی، دادستان بافت در گفتگو با خبرنگار اقطاع خبر اظهار کرد: در اجرای طرح شناسایی و برخورد با مزارع نگهداری و فعالیت دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، ماموران زحمتکش پلیس امنیت اقتصادی شهرستان با اقدامات شبانه‌وزی ۳ دستگاه استخراج رمز ارز […]

عنایت الله دهقانی گفت: ۳ دستگاه استخراج رمز ارز در شهرستان بافت کشف شد.

عنایت الله دهقانی، دادستان بافت در گفتگو با خبرنگار اقطاع خبر اظهار کرد: در اجرای طرح شناسایی و برخورد با مزارع نگهداری و فعالیت دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، ماموران زحمتکش پلیس امنیت اقتصادی شهرستان با اقدامات شبانه‌وزی ۳ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال غیرمجاز را کشف کردند و همچنان تلاش‌ها برای کشف این دستگاه‌های غیرمجاز ادامه دارد.
دهقانی افزود: بخشی از دستگاه‌ها در معادن غیرفعال، بخشی از آن‌ها در گاوداری‌ها و کارگاه‌های تعطیل وجود داشته که با ذکاوت ماموران نیروی انتظامی به خوبی کشف شد و متخلفان دستگیر شدند.
وی در پایان با بیان اینکه  هر گونه فعالیت در زمینه کالای قاچاق باعث اخلال در نظم اقتصادی کشور، افزایش بیکاری جوانان و تورم می‌شود تصریح کرد: قطعا قانون با این متخلفان برخورد محکمی خواهد کرد، چرا که در این روزهایی که کشور دچار کمبود برق است، آن متخلفان فقط به فکر منافع شخصی خود بوده‌اند.
انتهای پیام/علیپورمنبع:آرمان