یک جوان شهربابکی مدیر شایسته ملی شد

علی هاشمیان میمند از مدیران منتخب بزرگترین گردهمایی مدیران صنعت و تجارت ایران به عنوان مدیر شایسته ملی معرفی شد. به گزارش فت فتو، علی هاشمیان، مدیرعامل شرکت انبوه سازان بابک، در هشتمین اجلاس سراسری مدیران شایسته و رهبران اقتصادی ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا (س) تهران به عنوان مدیر شایسته ملی معرفی […]

علی هاشمیان میمند از مدیران منتخب بزرگترین گردهمایی مدیران صنعت و تجارت ایران به عنوان مدیر شایسته ملی معرفی شد.

به گزارش فت فتو، علی هاشمیان، مدیرعامل شرکت انبوه سازان بابک، در هشتمین اجلاس سراسری مدیران شایسته و رهبران اقتصادی ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا (س) تهران به عنوان مدیر شایسته ملی معرفی شد.

علی هاشمیان با اشاره به ضرورت و اهمیت این اجلاس سراسری کشوری گفت: از آنجایی که مسأله مدیریت یکی از مسائل مهم می باشد، دانستن اینکه  مدیر شایسته چه کسی است و باید چه شاخصه های  داشته باشد، اهمیتی بیشتری  پیدا می کند و شناسایی مدیران شایسته در انتخاب افراد و واگذاری کارها، از مهمترین مسائل مدیریت است، یعنی فردی که قرار است مدیریت پروژه یا سازمانی را بر عهده بگیرد، باید شایستگی های کافی  را جهت احراز صلاحیت آن مسئولیت را داشته باشد.

وی افزود:  اجلاس سراسری مدیران شایسته با اهداف و محورهای شناخت روش‌های مختلف مدیریتی، آشنایی با نمودارهای سازمانی مربوط و وظائف وعملکرد  مدیران، آشنایی با  مسائل و چالش‌های مدیریت به هنگام ایجاد تغییرات، سعی و کوشش در جهت ارتقاء سطح تخصص و مهارت مدیران از طریق آموزشهای مداوم ، آشنایی با شـرح وظائف و مسئولیت‌های سرپرستان قسمت ها، آشنایی با ایجاد روابط انسانی بین کارکنان با حضور برترین مدیران کشور برگزار شد.

 هاشمیان ادامه داد: اخذ مجوزهای مدیریتی حرفه ای  مختلف من جمله اعطای مدرک شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا،‌مدیر پروژه حرفه ای از pml آمریکا،  مدیر حرف های از agA  تجربه مدیریت اجرایی در پروژه ای مختلف ورزشی، صنعتی و عمرانی
و ایجاد تحول در آنها برای مدیران شایسته  و همچنین ارزیابی توسط  کمیته داوران مرکز آموزش و پژوهش مجمع متخصصین ایران از امتیازاتی است که به مدیران شایسته اختصاص داده می شود.

مدیرعامل شرکت انبوه سازان بابک به  تجربه کاری خود  در محیطی صنعتی  «پتروشیمی مادر»، ایران و کار در کنار «شاپور طاهونی» و افراد متخصص صنعتی کشور ،انجام تحقیقات مختلف در پروژه های بهسازی لرزه ای برای اولین بار در کشور، اشاره کرد و گفت: تحول در ورزش  شهرستان شهربابک در کمترین زمان ممکن و پافشاری به اصلاح ساختار کلی ورزش مس با نگاه توسعه ای و زیرساختی و در کنار آن اعتقاد به تلاش اصولی و نیروی جوان بومی و استفاده از تجربیات انسان ها و سازمان های موفقیت هایی بود که  باعث شده که با وجود تغییرات شغلی متعدد مرا به مسیر حس ارزشمندی و پیشرفت سوق دهد.

وی  با بیان اینکه همه ی جوانان  شایستگی این را دارند که مدیری موفق شوند، گفت: آنچه باعث موفقیت یک جوان می شود ، پشتکار و اعتماد به نفس جوان است.  صرفا آی کیوی بالا عامل موفقیت نیست آنچه باعث موفقیت است پشتکار در ارتقاء دادن هوش معنوی ،‌جسمی وهیجانی برای رسیدن به  وحس ارزشمندی می باشد. مدیران و متولیان آموزش به جای حس مسابقه و حس مقایسه که قاتل عزت نفس جوانان میباشد بایستی با آموزش مهارت های عزت نفس جوانان را در مسیر توسعه و رسیدن به حس ارزشمندی هدایت نمایند.در جامعه آدم های موفق هستند که در کنار پشتکار بتوانند تعاملات و روابط عمومی بالایی داشته باشند .

هاشمیان در ادامه به  تحصیلات و سوابق اجرایی خود اشاره کرد و بیان کرد: دارای  لیسانس عمران از دانشگاه کرمان هستم و از نوجوانی بدنبال فوتبال، فعالیت های فرهنگی و علمی بودم.  فوتبال حرفه ای را از تیم مس سرچشمه  شروع کردم و در مسابقات سوپر لیگ کشور حضور یافتم و بازی مقابل تیم های امید سپاهان، پیکان، فولاد تجربه کردم‌ در سال های اول دانشگاه به توصیه خانواده ورزش حرفه ای فوتبال علی رغم اینکه هم مربی بودم و هم به عنوان بازیکن مقامات زیاد قهرمانی کسب کردم کنار گذاشتم و به تحصیل ادامه دادم.

مدیرعامل شرکت انبوه سازان بابک تصریح کرد :در سال ۱۳۸۲داور  و در سال ۸۶مربی تیم‌ های پایه  بودم و علاقه شدیدی به فوتبال داشتم اما فشار و اصرار خانواده باعث شد در سال ۸۶فوتبال حرفه ای را کنار بگذارم و به تحصیل ادامه دهم.

وی اظهار کرد: رزومه ها و طرح ها و مدل های کسب و کار مختلف به اجلاس کشوری و بین المللی  ارسال کرده بودم که بر اساس رزومه و گواهی نامه های بین المللی که داشتم مدیر برتر شایسته  ملی معرفی شدم و قرار است  برخی از آن  طرح ها  بصورت عملی در کشور اجرا گردد.

هاشمیان عنوان کرد : عشق و علاقه شدید به  مردم و شهربابک  باعث شده همچنان با تمامی مشکلات در جهت توسعه شهرستان تلاش کنم و حتی اولین کتاب علمی  خود را باهمین موضوع تالیف کردم ان شاالله با کمک فرماندار محترم و سایر مسئولان مربوطه بزودی از طرح های مختلف در شهرستان رونمایی کنیم.

وی در خاتمه بیان کرد: به جوانان توصیه می کنم که به استعداد و علاقه خود اعتماد کنند همیشه به  الهام ،ایده ،‌خلاقیت خود احترام بگذارید ریسک پذیر باشید و در مسیر هدف های خود عزتمندانه و استوار باشید.

انتهای پیام/منبع:آرمان
? یک جوان شهربابکی مدیر شایسته ملی شد