واگذاری ۱۰ هزار اسناد رسمی شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید بم به مردم پس از ۲۰ سال

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، آیین واگذاری اسناد رسمی شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید شهرستان بم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در دادگستری استان کرمان برگزار شد. بابایی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این مراسم، طی سخنانی گفت: شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید شهرستان بم بالغ بر دو […]

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، آیین واگذاری اسناد رسمی شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید شهرستان بم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در دادگستری استان کرمان برگزار شد.

بابایی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این مراسم، طی سخنانی گفت: شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید شهرستان بم بالغ بر دو دهه با مشکل تعارض مالکیت مواجه بودند که در نتیجه پیگیری‌های صورت گرفته و با مصوبه شورای حفظ حقوق بیت‌المال و حل تعارض مالکیت، بیش از ۱۰ هزار قطعه اراضی و املاک مسکونی تثبیت شد و بصورت نمادین ۵ نفر از مالکین شهرک‌های امام خمینی بم، اسناد مالکیت خود را از دستان رئیس قوه قضاییه دریافت کردند.

رئیس سازمان ثبت تصریح کرد: در گام نخست، بالغ بر هزار و ۵۰۰ سند مالکیت برای مالکین شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید شهرستان بم آماده صدور شده است و مابقی اسناد نیز با عنایت به مستندسازی‌های صورت گرفته ظرف یک ماه آینده صادر خواهند شد.

.

انتهای پیام/
واگذاری ۱۰ هزار اسناد رسمی شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید بم به مردم پس از ۲۰ سال

منبع: تسنــیم
? واگذاری ۱۰ هزار اسناد رسمی شهرک‌های امام خمینی (ره) و امید بم به مردم پس از ۲۰ سال