نمایش قدرت کرونا در کرمان

کرونا شبانه روز گذشته در استان کرمان۲۶ قربانی گرفت و ۲۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کرمان؛ سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: شبانه روز گذشته در استان کرمان ۲۶ کرونایی در استان شامل ۱۲ نفر در حوزه علوم پزشکی کرمان، ۶ نفر در حوزه پزشکی جیرفت ،۴نفر […]

کرونا شبانه روز گذشته در استان کرمان۲۶ قربانی گرفت و ۲۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کرمان؛ سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: شبانه روز گذشته در استان کرمان ۲۶ کرونایی در استان شامل ۱۲ نفر در حوزه علوم پزشکی کرمان، ۶ نفر در حوزه پزشکی جیرفت ،۴نفر در حوزه علوم پزشکی بم، ۲نفر در حوزه علوم پزشکی رفسنجان ، ۲ نفر در حوزه پزشکی سیرجان  جان باختند و مجموع جان باختگان کرونا در استان به ۳ هزار و۹۶۲نفر رسید.

دکتر شفیعی افزود:در شبانه روز گذشته ۲۱۱ بیمار جدیدکرونا شامل ۹۸ نفر در کرمان، ۷۹ نفر در جیرفت، ۱۵ نفر در سیرجان، ۱۴نفر در بم و ۵ نفر در رفسنجان در استان تحت درمان قرار گرفته اند.

وی گفت: در حال حاضر۱۱۳۷نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تاکنون ۳۲ هزار و ۷۷ نفر است.

در استان کرمان تاکنون ۶۰۲هزار و۳۹۵نفر دُز اول و ۱۶۷هزار و ۸۹۶نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نمایش قدرت کرونا در کرمان