ناپایداری های جوی تا فردا در استان

تا فردا در ساعات بعدازظهر شرایط برای وقوع ناپایداری‌های جوی به صورت افزایش ابر، رگبار پراکنده باران، وزش تند باد‌های لحظه‌ای در سطح استان کرمان مهیا است. به گزارش نذیر کرمان،راستی با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان کمی ابری تا تمام ابری است، گفت: تا فردا در ساعات بعدازظهر شرایط برای وقوع ناپایداری‌های […]

تا فردا در ساعات بعدازظهر شرایط برای وقوع ناپایداری‌های جوی به صورت افزایش ابر، رگبار پراکنده باران، وزش تند باد‌های لحظه‌ای در سطح استان کرمان مهیا است.

به گزارش نذیر کرمان،راستی با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان کمی ابری تا تمام ابری است، گفت: تا فردا در ساعات بعدازظهر شرایط برای وقوع ناپایداری‌های جوی به صورت افزایش ابر،  رگبار پراکنده باران، وزش تند باد‌های لحظه‌ای در سطح استان  کرمان مهیا است.

وی افزود: در این مدت با توجه به نوع بارش‌های رگبار‌های پراکنده باران، جاری شدن روان آب ها از با لادست، سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی و جاری شدن مسیل‌ها دور از انتظار نیست.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان کرد وزش باد و گردوخاک در مناطق شرقی استان کرمان، باعث کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی و افزایش غلظت غبار می شود.

راستی گفت: منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۴۵ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان کرمان بود و لاله زار با دمای ۱۳ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان کرمان به ثبت رسیده است.

وی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۶ درجه سانتیگراد اعلام کرد و افزود: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۳۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.
ناپایداری های جوی تا فردا در استان

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? ناپایداری های جوی تا فردا در استان