محدودیتهای کرونایی موج پنجم کرونا در کرمان

بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا تمامِ ادارات و اصناف ،به جز مشاغل ضروری از فردا دوشنبه تا ابتدای هفته آینده تعطیل می شوند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکرمان، بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان کرمان بانک‌ها، اصناف، ادارات و … از فردا دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مرداد تعطیل و شروع کار از […]

بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا تمامِ ادارات و اصناف ،به جز مشاغل ضروری از فردا دوشنبه تا ابتدای هفته آینده تعطیل می شوند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکرمان، بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان کرمان بانک‌ها، اصناف، ادارات و … از فردا دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مرداد تعطیل و شروع کار از روز یکشنبه ۳۱ مرداد خواهد بود.

فقط گروه شغلی فعال مشاغل گروه یک خواهند بود و مشاغل ضروری مانند ادارات برق، آب، گاز و… با یک سوم کارکنان فعال خواهند بود.

بر اساس این مصوبات، عزاداری در فضاهای بسته و حرکت دسته‌‌جات عزاداری در شهر ممنوع است و مجالس عزاداری باید قبل از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه پایان یابد و منع تردد شبانه در این ایام از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه آغاز می‌شود.

فعالیت‌های فرهنگی از جمله موزه‌ها، تئاترها، سینماها و … نیز تعطیل و تفرجگاه‌ها و پارک‌ها با موانع فیزیکی بسته خواهند شد تا امکان ورود به آنها وجود نداشته باشد.

 

ممنوعیت تردد صرفا بین استان‌ها اعمال خواهد شد و بین شهرستان‌های درون استان، ممنوعیت ترددی وجود ندارد؛ بنابراین  تا پایان تعطیلات از ورود و خروج خودروهای شخصی پلاک غیربومی به استان کرمان جلوگیری می شود.

 

 

 

دانلود

کد ویدیو

 

 منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? محدودیتهای کرونایی موج پنجم کرونا در کرمان