سردار سلامی: تحقق طرح شهید سلیمانی با تمام توان صورت می‌گیرد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هدف اساسی ما این است که فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ورود بسیج و سپاه به عرصه مبارزه با بیماری کرونا و تحقق طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تمام توان و بضاعت ممکن صورت بگیرد. به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین سلامی امروز در حاشیه […]


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هدف اساسی ما این است که فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ورود بسیج و سپاه به عرصه مبارزه با بیماری کرونا و تحقق طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تمام توان و بضاعت ممکن صورت بگیرد.

به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین سلامی امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان فاطمه‌زهرا (س) سپاه در کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از سفر به استان کرمان بازدید از نحوه مشارکت سپاه و بسیج در بحث مدیریت و مهار بیماری کرونا است که به دلیل شیوع گسترده خصوصا در استان کرمان با آمار زیادی روبه‌رو هستیم البته با زحمات کادر درمان خوشبختانه نسبت فوتی‌ها نسبت به افراد مبتلا در پایین است.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: هدف اساسی این است که انشاءالله فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ورود بسیج و سپاه به عرصه و تحقق طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تمام توان و بضاعت ممکن صورت بگیرد.

وی با اشاره به بازدید از ایستگاه‌های واکسیناسیون و همچنین بیمارستان سپاه در کرمان افزود: خدمات ارزنده‌ و موفقی داشتند و در مجموع این بیمارستان با ۱۳۴ تخت که اختصاص داده است به بیماران کرونایی که بیش از ۷۰ درصد مجموع تخت‌های بسمارستان است پذیرای بیماران است.

سلامی گفت: تأکید و توصیه اکید ما این است که مشارکت بسیج و سپاه که از ابتدای شیوع بیماری با دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و مراکز درمانی و واکسیناسیون در تمام کشور وجود داشته مخصوصا مسائل مربوط به طرح شهید سلیمانی تداوم یابد.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نیروها تلاش می‌کنند امداد اجتماعی اتفاق بیفتد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم و بسیج و سپاه و نیروهای مسلح و کادر درمان از اوج بیماری عبور کنیم تا با گسترش واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم در یک روند قابل قبولی قرار بگیریم.

انتهای پیام/۸۰۰۱۸/ق/خ

سردار سلامی: تحقق طرح شهید سلیمانی با تمام توان صورت می‌گیرد

منبع:فــارس
? سردار سلامی: تحقق طرح شهید سلیمانی با تمام توان صورت می‌گیرد