سردار رادان: امنیت خطه کویری از ورامین تا عمق کشور تقویت می‌شود

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: یکی از موضوعات مهم و در دستور کار مجموعه انتظامی ارتقاء امنیت خطه کویری از حوزه ورامین تا عمق جنوب و شرق کشور است. به گزارش نذیر کرمان از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان در آیین بازدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از پلیس استان […]


فرمانده کل انتظامی کشور گفت: یکی از موضوعات مهم و در دستور کار مجموعه انتظامی ارتقاء امنیت خطه کویری از حوزه ورامین تا عمق جنوب و شرق کشور است.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان در آیین بازدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از پلیس استان کرمان با گرامی داشت یاد شهدا به ویژه شهدای عرصه نظم و امنیت بیان داشت: توجه و اهتمام ویژه ستاد کل در حوزه بازدید و ارزیابی عملکرد مجموعه انتظامی کشور و اتفاقات خوبی که در پی این نظارت‌ها رقم خواهد خورد شایسته تجلیل و قدردانی ویژه است.

وی در ادامه یکی از مهمترین موضوعات را افزایش توانمندی‌های حوزه معیشت برشمرد و گفت: طرح اختصاص ۱۰۰هزار مسکن سازمانی در کل کشور با جدیت و به منظور کاهش مسافت محل خدمت و زندگی کارکنان در دستور کار است و پیگیری‌های خوبی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

سردار رادان در ادامه با اشاره به پهنه گسترده کویر در استان کرمان اظهار داشت: برای پوشش بهتر ماموریت‌های یگان‌های تکاوری و افزایش توانمندی رزمی آنان طرح فرماندهی واحد در قالب سه رویکرد و سناریو اجرا شد تا تمشیت و مدیریت این واحدهای عملیاتی در حوزه یگان ویژه باشد و بتوانیم حوزه کویری کشور را از منطقه ورامین و خراسان جنوبی تا عمق استان کرمان درنوردیم که برای این منظور یک رزمایش در پیش داریم.

فرمانده کل انتظامی کشور با تشریح اهداف و رویکردهای مورد نظر در زمینه ارتقاء نظم و امنیت استان کرمان با اولویت تقویت انتظامی مناطق جنوب و شرق این حوزه بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود با اجرای این طرح، یگان‌های تکاوری از نظر استقرار، توان و تحرک عملیاتی و تجهیزاتی به وضعیت بهتر و رو به ارتقایی برسند و سامانه پهپادی پایش کویر نیز که پیگیری‌های زیادی برای آن در کرمان صورت گرفته، زودتر تکمیل و پوشش حوزه کویر را افزایش دهد.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

سردار رادان: امنیت خطه کویری از ورامین تا عمق کشور تقویت می‌شود

منبع: فــارس
? سردار رادان: امنیت خطه کویری از ورامین تا عمق کشور تقویت می‌شود