روایت پدر و مادر شهید عجمیان از فرزند شهیدشان

سید میرزا ولی عجمیان گفت: روح‌الله همه جا نفر اول بود، در سیل و زلزله پای کار کمک بود، در ایام کرونا شبانه در سم‌پاشی کمک می‌کرد، در محله می‌چرخید که کدام خانه نیازمند است. به گزارش نذیر کرمان از رفسنجان، پدر شهید سید روح‌الله عجمیان عصر امروز در جمع بانوان شهرستان رفسنجان و در محل […]


سید میرزا ولی عجمیان گفت: روح‌الله همه جا نفر اول بود، در سیل و زلزله پای کار کمک بود، در ایام کرونا شبانه در سم‌پاشی کمک می‌کرد، در محله می‌چرخید که کدام خانه نیازمند است.

به گزارش نذیر کرمان از رفسنجان، پدر شهید سید روح‌الله عجمیان عصر امروز در جمع بانوان شهرستان رفسنجان و در محل مسجدالزهرا(س) این شهرستان با تسلیت ایام فاطمیه(س) اظهار کرد: سید روح‌الله بچه ساکتی بود، زیبا بود ترس نداشت و هرجا به او می‌گفتیم برو نه نمی‌گفت، زمانی که او را به بسیج بردم و ثبت‌نامش کردم بعد از آن همه‌جا خودش نفر اول می‌رفت.

سید میرزا ولی عجمیان اضافه کرد: در سیل و زلزله پای کار کمک بود، در ایام کرونا شبانه در سم‌پاشی کمک می‌کرد، در محله می‌چرخید که کدام خانه نیازمند است تا آنچه که خیران می‌آورند به دست صاحبش برسد.

این پدر شهید عنوان داشت: روح‌الله سال ۹۵ می‌خواست به سوریه برود قسمت نشد، سال گذشته برای مرز سیستان‌وبلوچستان ثبت‌نام کرد تا اینکه در اغتشاشات به آرزویش که شهادت بود رسید.

وی با بیان اینکه روح‌الله خودش را برای حتی من به زحمت می‌انداخت، اضافه کرد: افتخار می‌کنم پسرم در این راه پا گذاشت و بخاطر ناموس و مملکتش رفت.

عجمیان تصریح کرد: سید روح‌الله همیشه پیرو خط رهبر و راه اهل‌بیت بود، خوشا بحال آنان که در راه درست و بخاطر دین و ایمان شهید می‌شوند.

وی  متذکر شد: شما خواهران با این چادر از راه شهدا دفاع می‌کنید و پیرو خط حضرت زینب هستید‌.

وی خاطرنشان کرد: به‌قول سردار سلیمانی، جمهوری اسلامی حرم است، باید بخودمان افتخار کنیم چنین حکومت و ملتی داریم، همه باید برای حفظ اسلام تلاش کنیم، گرانی‌ها هست و عده‌ای کارشکنی می‌کنند، اما باید صبور باشیم و از مسیر و خط ولایت و رهبری خارج نشویم.

از خواهران می‌خواهم پشت رهبر انقلاب را خالی نکنند

مادر شهید نیز بیان داشت: ما افتخار می‌کنیم به این پسر که اینگونه رفت. روح الله همیشه احترام خواهر و برادر و همسایه‌ها را داشت، جای او همشه توی بسیج و حسینیه بود و در کارهای جهادی پیشقدم بود.

وی خاطرنشان کرد: روح‌الله از در که وارد می‌شد پا و دست مرا می‌بوسید می‌گفتم این کار را نکن مرا بغل می‌کرد.

این مادر شهید با آرزوی ظهور امام زمان(عج) ابراز داشت: از خواهران می‌خواهم پشت رهبر انقلاب را خالی نکنند.

حجت‌الاسلام رنجبرکریمی امام جماعت مسجد الزهرا(س) رفسنجان نیز اظهار داشت: کاری که شهدا و خانواده شهدا انجام دادند و برای آن قیام کردند، با کاری که حضرت زهرا(س) انجام دادند یکی هست و آن هدف چیزی نبود جز دفاع از ولایت و ولایتمداری.

وی بیان داشت: حضرت زهرا(س) برای دفاع از ولایت و اثبات ولایتمداری با گفتگو با مردم، خطبه خواندن، جهاد تبیین و با فداکردن جان خود در این راه الگویی برای همه در دفاع ار ولایت و ولایتمداری شدند.

وی عنوان کرد: یکی از راه‌هایی که حضرت زهرا در دفاع از ولایت انجام دادند، گریه بود. امروز همه ما مدیون اشک‌هایی حضرت زهرا ریختند و خون دل‌هایی که برای حفظ دین و تشیع خوردند، هستیم.

پایان پیام/۸۰۰۱۶/ش

روایت پدر و مادر شهید عجمیان از فرزند شهیدشان

منبع: فــارس
? روایت پدر و مادر شهید عجمیان از فرزند شهیدشان