رزمایش مواسات و احسان عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان

در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ۱۷۰۰بسته حمایتی مواد غذایی به همت فرماندهی انتظامی استان بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا در شهرستان‌های کرمان و جیرفت توزیع شد. به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان گفت: هشتمین مرحله رزمایش مواسات و احسان عمومی بر اساس فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به […]

در آستانه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ۱۷۰۰بسته حمایتی مواد غذایی به همت فرماندهی انتظامی استان بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا در شهرستان‌های کرمان و جیرفت توزیع شد.

به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان گفت: هشتمین مرحله رزمایش مواسات و احسان عمومی بر اساس فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به نیازمندان اجرا می شود.
سردار ناظری افزود: این بسته های حمایتی به ارزش ۴۰۰میلیون تومان، از محل اعتبارات ستاد فرماندهی انتظامی استان تامین شده است.

وی همچنین گفت: افراد نیازمند از طریق فرمانداریها و بخشداریهای شهرستانهای کرمان و جیرفت شناسایی و بسته های حمایتی به آنها اهداء می شود.

سردار ناظری همچنین از ۸میلیارد تومان کمک غذایی به نیازمندان در ۷مرحله قبلی این رزمایش خبر داد.منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? رزمایش مواسات و احسان عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان