حاج قاسم پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی بود

معاون تربیت و آموزش ناجا با تاکید بر اینکه پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی سردار سلیمانی بود، گفت: فلسطینی‌ها با سنگ می‌جنگیدند، حاج قاسم بود که روند مبارزاتی آنها را تغییر داد. به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار حبیب‌الله جان‌نثاری امروز صبح در گلزار شهدای کرمان و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: گلزار شهدای کرمان، مجموعه‌ای […]


معاون تربیت و آموزش ناجا با تاکید بر اینکه پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی سردار سلیمانی بود، گفت: فلسطینی‌ها با سنگ می‌جنگیدند، حاج قاسم بود که روند مبارزاتی آنها را تغییر داد.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار حبیب‌الله جان‌نثاری امروز صبح در گلزار شهدای کرمان و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: گلزار شهدای کرمان، مجموعه‌ای از شهدایی است که در دفاع از کشور و امنیت آن و آسایش و آرامش مردم، جان خودشان را فدا کرده‌اند، اما حاج قاسم در حوزه مقاومت یک چهره برجسته جهانی شد.

معاون تربیت و آموزش ناجا اضافه کرد: سردار سلیمانی را در دوران دفاع مقدس، زلزله بم یا جلسات متعددی که در بیت رهبری برگزار می‌شد، می‌دیدم، یک شخصیت روحانی به معنای حقیقی و بسیار افتاده که حضرت آقا درباره ایشان فرمودند بزرگترین شخصیت آن، اخلاصش بود.

وی حاج قاسم را نماد مقاومت، نماد اخلاص و نماد مقابله و مبارزه با استکبار خواند و با تاکید بر اینکه پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی سردار سلیمانی بود، تصریح کرد: فلسطینی‌ها با سنگ می‌جنگیدند، حاج قاسم بود که روند مبارزاتی آنها را تغییر داد، این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست.

سردار جان‌نثاری اضافه کرد: جبهه مقاومت محدود به جمهوری اسلامی نیست اما پایه‌گذار آن کشور ما است و حاج قاسم هم نماد آن به حساب می‌آید.

پایان پیام / ۸۰۰۶۵/ب

حاج قاسم پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی بود

منبع: فــارس
? حاج قاسم پایه‌گذار عملیات طوفان‌الاقصی بود