جزئیات محدودیت‌های کرونایی در کرمان

محدودیت‌های کرونایی در استان کرمان براساس مصوبات ستاد کرونای استان اعلام شد. به گزارش فت فتو از کرمان، بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان کرمان بانک‌ها، اصناف، ادارات و … از روز دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مردادماه جاری تعطیل و شروع کار از روز یکشنبه ۳۱ مردادماه خواهد بود.  تنها گروه شغلی فعال مشاغل […]


محدودیت‌های کرونایی در استان کرمان براساس مصوبات ستاد کرونای استان اعلام شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان کرمان بانک‌ها، اصناف، ادارات و … از روز دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مردادماه جاری تعطیل و شروع کار از روز یکشنبه ۳۱ مردادماه خواهد بود.

 تنها گروه شغلی فعال مشاغل گروه یک خواهند بود و مشاغل ضروری مانند ادارات برق، آب، گاز و… با یک سوم کارکنان فعال خواهند بود.

ممنوعیت تردد صرفا بین استان‌ها اعمال خواهد شد و بین شهرستان‌های درون استان، ممنوعیت ترددی وجود ندارد؛ بنابراین از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۲۴ مرداد تا پایان تعطیلات از ورود و خروج خودروهای شخصی پلاک غیربومی به استان کرمان جلوگیری به عمل می‌آید.

بر اساس این مصوبات، عزاداری در فضاهای بسته و حرکت دسته‌‌جات عزاداری در شهر ممنوع بوده و مجالس عزاداری باید قبل از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه پایان یابد و منع تردد شبانه در این ایام از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه آغاز می‌شود.

فعالیت‌های فرهنگی از جمله موزه‌ها، تئاترها، سینماها و … نیز تعطیل و تفرجگاه‌ها و پارک‌ها با موانع فیزیکی بسته خواهند شد تا امکان ورود به آنها وجود نداشته باشد.

همچنین جریمه متخلفان طرح هوشمند محدودیت‌ها به دو میلیون تومان افزایش یافته است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب
منبع:فــارس
? جزئیات محدودیت‌های کرونایی در کرمان