تحویل کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز در کرمان

با همکاری هلال احمر کرمان ، به بیماران نیازمند کرونایی کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز به صورت امانتی داده می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کرمان ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی ۱۰ بانک امانات پزشکی در سراسر استان افزود : تحویل کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز […]

با همکاری هلال احمر کرمان ، به بیماران نیازمند کرونایی کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز به صورت امانتی داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کرمان ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی ۱۰ بانک امانات پزشکی در سراسر استان افزود : تحویل کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز به صورت امانتی به بیماران کرونایی در دستور کار قرار گرفته و با کمک خیرین چندین دستگاه ونتیلاتور. خریداری و در اختیار بیمارستان‌های مربوطه قرار گرفت.
رضا فلاح افزود: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان بیش از ۴۰ هزار ماسک در قالب طرح نذر سلامت خادمان حسینی در بین عزاداران حسینی توزیع کردند.
وی با اشاره به راه‌اندازی تشکل‌های مردمی مقابله با کرونا در جهت کمک‌های مردمی و پشتیبانی در ۱۰۰ خانه هلال در سراسر استان تصریح کرد: از سال گذشته تا کنون بیش از ۲۰ هزار بسته غذایی و اقلام بهداشتی به ارزش ریالی ۲ میلیارد و ۸۸۲ میلیون تومان در بین بیماران متاثر از کرونا و همچنین بیماران خاص توزیع شده است.
تحویل کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? تحویل کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز در کرمان