برای برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها آمادگی کامل داریم

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، گفت: برای برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی، آمادگی کامل داریم. به گزارش نذیر کرمان از کرمان، محمود ایرانمنش با اشاره به حجم بالای زائران حاج قاسم در سال‌های گذشته، اظهار داشت: تجربه سال‌های گذشته برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم، به ما کمک می‌کند که باید مدنظر قرار گیرد. […]


معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، گفت: برای برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی، آمادگی کامل داریم.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، محمود ایرانمنش با اشاره به حجم بالای زائران حاج قاسم در سال‌های گذشته، اظهار داشت: تجربه سال‌های گذشته برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم، به ما کمک می‌کند که باید مدنظر قرار گیرد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان افزود: به‌طور ویژه برای تنظیف معابر، ارائه خدمات‌ ایمنی مطلوب‌تر برای پیشگیری از حوادث احتمالی و برقرای انضباط شهری و راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر و محدوده پردیسان قائم(عج) در حال برنامه‌ریزی هستیم.

وی از مناسب‌سازی سطح شهر در این ایام خبر داد و گفت: نصب پرچم‌ در سطح شهر و چندین المان با موضوع سردار دل‌ها و مقاومت نیز از دیگر برنامه‌های حوزه معاونت خدمات‌شهری است که به کمک سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و مناطق پنج‌گانه انجام خواهد شد.

پایان پیام / ۳۷۶۳ / ش

برای برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها آمادگی کامل داریم

منبع: فــارس
? برای برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها آمادگی کامل داریم