بازداشت عاملان قتل شب گذشته در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد. به گزارش نذیر کرمان از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی رفسنجان در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی نیمه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت جوانی۲۰ […]


فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی رفسنجان در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی نیمه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت جوانی۲۰ ساله در بیمارستان بر اثر اصابت چاقو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اکبر نجفی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد تعدادی جوان در یک محفل واقع در یک منزل روستایی بوده‌اند و به سبب مشاجره‌ای که در حالت‌هایی نامتعارف بین آنان شکل می‌گیرد این قتل رخ می‌دهد و یکی از افراد حاضر در این محفل بر اثر ضربات چاقو دچار مصدومیت شدید شده و نهایتا فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی رفسنجان بیان داشت: در این راستا با سرعت عمل ماموران انتظامی و ضمن هماهنگی قضایی، افرادی که در این دورهمی مشکل‌دار و مشکل‌ساز شرکت داشتند دستگیر و در بررسی‌های بعدی مشخص شد ۲ نفر از آنان در این قتل دست داشته‌اند که تحقیقات لازم در دست انجام است.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

بازداشت عاملان قتل شب گذشته در رفسنجان

منبع: فــارس
? بازداشت عاملان قتل شب گذشته در رفسنجان