باد و باران درراه کرمان

از فردا شاهد باد وباران در برخی نقاط استان کرمان خواهیم بود. به گزارش فت فتو؛ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان گفت‌: از فردا وزش باد به نسبت شدیدی در سطح استان شاهد خواهیم بود که در مناطق شرق و جنوب شرق و همچین برخی از مناطق شمالی این پدیده همراه با گرد و خاک […]

از فردا شاهد باد وباران در برخی نقاط استان کرمان خواهیم بود.

به گزارش فت فتو؛ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان گفت‌: از فردا وزش باد به نسبت شدیدی در سطح استان شاهد خواهیم بود که در مناطق شرق و جنوب شرق و همچین برخی از مناطق شمالی این پدیده همراه با گرد و خاک است.

مریم سلاجقه افزود: طی روز‌های آتی احتمال بارش‌های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه‌های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود.
وی گفت: تا اواسط هفته آینده شرایط برای بارش‌های رگباری به همراه آذرخش و تندباد‌های لحظه‌ای و افزایش ابر در سطح استان وجود دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه بیشینه ناپایداری‌ها در مناطق جنوب و جنوب غرب استان است گفت: با توجه به رگباری بودن بارش‌ها و آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه‌های فصلی هم دور از انتظار نیست لذا توصیه می‌شود از تردد در حاشیه رودخانه‌های فصلی و مناطق پر خطر و صعود به ارتفاعات خودداری شود.
باد و باران درراه کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? باد و باران درراه کرمان