۱۷ مورد سرقت طلا به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد

کرمان – فت فتو – رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلا به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد. به گزارش روز یکشنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یداله حسن‌پور افزود: در پی وقوع چندین […]

کرمان – فت فتو – رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلا به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یداله حسن‌پور افزود: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلا از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی در روند پی جویی های پلیسی برای کشف این سرقت ها به اطلاعاتی در رابطه با دست داشتن پنج متهم سابقه دار در این سرقت ها دست پیدا کردند.

وی ادامه داد: در این رابطه کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان مورد نظر که همگی اهل یکی از استان های غرب کشور بودند را شناسایی و با رصد اطلاعاتی موفق شدند سه نفر از آنان را با اخذ نیابت قضایی و طی چند عملیات غافگیرانه در شهر اصفهان دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان تصریح کرد: این سه متهم که در تدارک انجام سرقت طلا از چند منزل در نقاطی از این استان مرکزی بودند، در مواجهه با شواهد و مدارک موجود به ۱۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر کرمان به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعتراف کردند که پیگیری های لازم به منظور بازگرداندن طلاهای سرقتی به مالباختگان و دستگیری سایر متهمان مرتبط با این باند ادامه دارد.
۱۷ مورد سرقت طلا به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد

منبع:ایرنـا
? ۱۷ مورد سرقت طلا به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد