گردشگران مفقودی در شهرستان منوجان نجات یافتند

رضا فلاح گفت: در پی مفقود شدن ۱۱ نفر از گردشگران در شهرستان منوجان، عملیات جستجو و امدادرسانی پس از ۸ ساعت تلاش امدادگران به پایان رسید.   به گزارش فت فتو، رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: در پی مفقود شدن ۶ گردشگر در ارتفاعات منطقه کوه های پیرگشمیران در […]

رضا فلاح گفت: در پی مفقود شدن ۱۱ نفر از گردشگران در شهرستان منوجان، عملیات جستجو و امدادرسانی پس از ۸ ساعت تلاش امدادگران به پایان رسید.

  به گزارش فت فتو، رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: در پی مفقود شدن ۶ گردشگر در ارتفاعات منطقه کوه های پیرگشمیران در شهرستان منوجان، بلافاصله ۲ تیم امدادی از هلال احمر شهرستان های منوجان و قلعه گنج به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: امدادگران هلال احمر شهرستان منوجان با همراهی نیروهای مردمی و بسیج پس از ۵ ساعت تلاش مفقودشدگان را پیدا کردند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در ادامه به مفقود شدن ۵ نفر از خانواده های این گردشگران اشاره کرد و گفت: در پی وقوع این حادثه، خانواده های گردشگران برای جستجوی آنان به منطقه حادثه عزیمت می کنند که از مسیر اصلی منحرف می شوند و خانواده ها نیز مفقود می شوند. فلاح خاطر نشان کرد: تیم دوم امدادونجات جمعیت هلال احمر اعزامی از شهرستان قلعه گنج نیز پس از ۳ ساعت جستجو موفق می شوند این خانواده ها را در روستای استیج پیدا کنند و خودروهای آنان که در منطقه صعب العبور گیر کرده بود رهاسازی می کنند. وی در پایان تصریح کرد: در این عملیات ۵ بسته غذایی توزیع و سه خودرو رهاسازی شد.
  انتهای پیام/نامجومنبع:آرمان
? گردشگران مفقودی در شهرستان منوجان نجات یافتند