کوتاهی دستگاه‌ها در اجرای محدودیت‌ها را گزارش دهید

به گزارش فت فتو کرمان، علی زینی‌وند، استاندار کرمان ۲۱ فروردین ماه در هفتادمین جلسه پیشگیری و مقابله با کروناویروس استان کرمان عنوان کرد: مسئولیت اجرایی تصمیمات مقابله‌ای به عهده فرمانداران و مسئولان شهرستانی هستند. وی خطاب به دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد که گزارش کم‌کاری مدیران کل و فرمانداران را در اجرای وظایفشان به […]

به گزارش فت فتو کرمان، علی زینی‌وند، استاندار کرمان ۲۱ فروردین ماه در هفتادمین جلسه پیشگیری و مقابله با کروناویروس استان کرمان عنوان کرد: مسئولیت اجرایی تصمیمات مقابله‌ای به عهده فرمانداران و مسئولان شهرستانی هستند.

وی خطاب به دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد که گزارش کم‌کاری مدیران کل و فرمانداران را در اجرای وظایفشان به وی اعلام کنند و افزود: گزارش کم‌کاری مدیران شهرستانی را هم به فرمانداران ارائه دهید.

استاندار کرمان ابراز داشت: اول از همه باید نظارت بر خودمان را در اجرای طرح‌ها و پروتکل‌ها جدی بگیریم، اینکه هنوز تعدادی از فرمانداری‌ها، ایست و بازرسی‌ها را اجرا نکرده‌اند، پذیرفتنی نیست و تا آخر وقت امروز همه باید کار را انجام دهند.

زینی‌وند تصریح کرد: همه امکانات دولتی باید در اختیار و در تعامل برای اجرای طرح‌های مقابله‌ای و مراقبتی و محدودیت‌ها قرار گیرند، که در این راستا فرمانداران محور کار هستند و امکانات را برای اعمال محدودیت‌ها بسیج کنند.

استاندار کرمان به نیروی انتظامی برای تشدید اجرای محدودیت ترددها تاکید کرد و گفت: روال عادی کاری و باز بودن مغازه‌ها و دورهمی‌ها، وضعیت را برای کنترل بیماری دشوار می‌کند.

زینی‌وند تعریف شبکه نظارت بر محدودیت‌ها را لازم دانست و گفت: کوتاهی دستگاه‌ها در اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی را گزارش دهید، مدیری که نمی‌تواند با این شرایط کار کند، استعفا دهد.

باید مردانه کار کرد و هیچ کوتاهی را در اجرای طرح نمی‌پذیریم. وی گفت: محدودیت‌ها براساس رنگ‌بندی و طرح هوشمند محدودیت‌ها تعریف شده است، در تفکیک صنوف هم مرجع اصناف است.

 منبع:مــوج
? کوتاهی دستگاه‌ها در اجرای محدودیت‌ها را گزارش دهید