ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ

موضوع تعطیلی کارخانه ی تولید نخ استرج را با حساسیت پیگیری خواهیم کرد. به گزارش فت فتو، حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان عمومی و انقلاب زرند به اتفاق اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان زرند با حضور در روستای بابتنگل قدمگاه از کارخانه غیرفعال تولید نخ بازدید کرد. دادستان زرند پس از بازدید از […]

موضوع تعطیلی کارخانه ی تولید نخ استرج را با حساسیت پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان عمومی و انقلاب زرند به اتفاق اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان زرند با حضور در روستای بابتنگل قدمگاه از کارخانه غیرفعال تولید نخ بازدید کرد.

دادستان زرند پس از بازدید از این کارگاه گفت: طبق اطلاعاتی که به ما رسیده در این کارخانه ۵۰ نفر نیرو  مشغول به کار بودند که متاسفاته از چند سال قبل  بدلایلی که در دست بررسی قرار خواهد گرفت این  کارخاته تعطیل شده و متاسفانه بنظر عزمی برای بازگشایی آن انجام نشده و عملا  ۵۰ نفر  بیکار شده اند و سرمایه ای هم بلا استفاده رها شده و ما بر وفق  سیاست دستگاه قضا در عمل به منویات امام خامنه ای مدظله العالی برای رفع موانع تولید از این  کارخانه  و برای بازگشت اشتغال به این  روستا  اقدام خواهیم کرد.

حجه الاسلام دکتر بلوچ زاده با اظهار تعجب از رها شدن  این حجم سرمایه که میتوانست در خدمت اشتغال و رونق اقتصادی باشد هم گفت: گزارش این موضوع همین امروز به ما رسید و به لحاظ اهمیت رفع موانع  در مسیر اقتصاد ، تولید و اشتغال باتفاق رییس محترم دادگستری و اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم از این واحد بازدید کردیم و مقرر شد تا در اسرع وقت گزارشی پیرامون اتفاقات مربوط به این کارخانه تنظیم  و به دادسرا ارسال شود و ان شاءالله با قید فوریت  در دستور رسیدگی قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام/
ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ

منبع:آرمـان
? ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ