قاتل مسلح ۲ شهروند رودباری دستگیر شد

رودبار جنوب – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری عامل قتل ۲ شهروند رودباری، پس از ۶ سال فرار خبر داد. به گزارش فت فتو، سرهنگ عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: در پی وقوع قتل مسلحانه ۲ نفر در شهرستان رودبار جنوب در مرداد ماه سال ۹۴ و با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص […]

رودبار جنوب – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری عامل قتل ۲ شهروند رودباری، پس از ۶ سال فرار خبر داد.

به گزارش فت فتو، سرهنگ عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: در پی وقوع قتل مسلحانه ۲ نفر در شهرستان رودبار جنوب در مرداد ماه سال ۹۴ و با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد قاتل از سال ۹۴ در حوزه شهرستان رودبار در اقداماتی از قبیل قتل، راه‌بندی مسلحانه، اخاذی، حمل مسلحانه مواد مخدر فعالیت داشته و مرتباً به کشورهای همسایه به صورت مخفیانه تردد داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: پس از انجام چندین ماه کار اطلاعاتی منزل متهم در یکی از خیابان‌های شهر کرمان شناسایی و با انجام یک سری تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفت.

وی ادامه داد: پس از وصول نیابت و هماهنگی‌های قضائی تعداد سه تیم از مأموران پلیس امنیت عمومی به محل اعزام و با محاصره کامل منزل، این متهم را در یک اقدام ضربتی دستگیر و وی را برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.

کد خبر ۵۲۷۸۸۱۵منبع:مــهر
? قاتل مسلح ۲ شهروند رودباری دستگیر شد