فرمانده انتظامی کرمان: اجازه تعرض عده‌ای محدود را به مردم و اماکن عمومی نمی‌دهیم

کرمان- فت فتو- فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه هوشیاری مردم چهره واقعی اغتشاشگران را برملا کرد گفت: اینک نیز همکاران انتظامی در نقاطی که احتمال و فراخوان تجمع هست حضور دارند و اجازه نمی‌دهند عده محدودی که به واقع از خیلی مسائل غافل هستند به عموم مردم، معابر و اماکن عمومی تعرض کنند. […]

کرمان- فت فتو- فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه هوشیاری مردم چهره واقعی اغتشاشگران را برملا کرد گفت: اینک نیز همکاران انتظامی در نقاطی که احتمال و فراخوان تجمع هست حضور دارند و اجازه نمی‌دهند عده محدودی که به واقع از خیلی مسائل غافل هستند به عموم مردم، معابر و اماکن عمومی تعرض کنند.

به گزارش دریافتی روز یکشنبه فت فتو از فرماندهی انتظامی کرمان، سردار عبدالرضا ناظری در نشست تجلیل از نیروی انتظامی با حضور نماینده ولی فقیه در این استان  و برخی ائمه جماعات افزود: دشمن این بار هفته دفاع مقدس را برای ضربه به میهن عزیزمان انتخاب کرده بود اما مردم فهیم و ولایی دیار کریمان طوری عمل کردند که چهره واقعی اغتشاشگران و مخبران اموال عمومی برای همه نمایان شد و امام جمعه و دیگر مسئولان نیز به صورت لحظه ای در جریان حوادث و رخدادهای اخیر قرار می گرفتند.

وی با بیان اینکه همواره باید از شهدای بی شمار عرصه نظم و امنیت بویژه شهدای اخیر مجموعه انتظامی استان کرمان یاد کنیم که با نثار خون خود در مقابل اشرار و سوداگران مرگ ایستادگی کردند و ضمن قدردانی از همراهی همیشگی مردم و مسئولان با مجموعه انتظامی ادامه داد: نقش بصیرت و هوشیاری مردم در مواجهه با اینگونه آشوب‌سازی‌ها مهم است.

ناظری افزود: نکته قابل تامل اینکه این بار دشمن هفته دفاع مقدس را انتخاب کرده و به دنبال یک بهانه برای موج‌سواری بود غافل از اینکه مردم ما قدردان و حامی همیشگی رده‌های انتظامی امنیتی هستند و در مدیریت اینگونه حوادث با اقتدار وارد شدند.

وی تصریح کرد: در همین زمینه از ائمه جمعه و جماعات سراسر استان که حضورشان در صحنه و فرمایشاتشان در نماز جمعه برای همکاران انگیزه‌بخش و تسلی‌دهنده دل مردم بود، قدردانی و یادآوری می‌کنیم خدمت همکاران انتظامی در ایام محرم، لیالی قدر و دیگر مناسبت‌ها، فرصت‌هایی برای بیمه شدن در انجام ماموریت‌های انتظامی و مدیریت اینگونه حوادث بود.

به گزارش فت فتو مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز در این آیین با اشاره به عملکرد عالی پلیس در تمامی مناسبت‌ها گفت: وقتی دشمن یک نهاد انقلابی همچون مجموعه انتظامی را مورد هجمه قرار می دهد نشانگر جایگاه رفیع و موفقیت این نهاد است.

حجت الاسلام غلامحسین حقانی افزود: بر کسی پوشیده نیست که پلیس در عرصه‌های مختلف زحمات و تلاش های زیادی را به انجام می رساند تا امنیت و آرامشی که شاهد آن هستیم ساری و جاری باشد.

وی تصریح کرد: به عنوان نهاد فعال در حوزه فرهنگی و مذهبی باید بگوییم نظم و امنیت ایام محرم و دیگر مناسبت‌ها بسیار مطلوب بود.
فرمانده انتظامی کرمان: اجازه تعرض عده‌ای محدود را به مردم و اماکن عمومی نمی‌دهیم

منبع: ایرنـا
? فرمانده انتظامی کرمان: اجازه تعرض عده‌ای محدود را به مردم و اماکن عمومی نمی‌دهیم