صف کشی دوباره استقلالی‌ها برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس؛ ۴ مربی استقلالی علیه گل محمدی!

 به گزارش خبرنگار ورزشی فت فتو، شاگردان یحیی گل محمدی که در جام حذفی بازی بسیار سخت و حساسی با سپاهان در اصفهان دارند، باید در لیگ برتر هم با تیم های سرسختی پیکار کنند و به جرات می توان گفت هیچ کدام از بازی های آینده این تیم ساده نیست. پرسپولیس در لیگ برتر […]

 به گزارش خبرنگار ورزشی فت فتو، شاگردان یحیی گل محمدی که در جام حذفی بازی بسیار سخت و حساسی با سپاهان در اصفهان دارند، باید در لیگ برتر هم با تیم های سرسختی پیکار کنند و به جرات می توان گفت هیچ کدام از بازی های آینده این تیم ساده نیست.

پرسپولیس در لیگ برتر به ترتیب با فولاد، آلومینیوم، صنعت نفت، هوادار، نفت مسجد سلیمان و تراکتور بازی دارد. در واقع از ۶ حریف بعدی پرسپولیس چهار سرمربی استقلالی یعنی جواد نکونام، سید مهدی رحمتی، ساکت الهامی و رضا عنایتی با یحیی گل محمدی پیکار خواهند کرد که مسلماً بازی های جذاب و زیبایی می شود. گل محمدی در دور رفت مقابل اکثر این رقبا نتایج خوبی گرفت ولی قطعا در نیم فصل دوم بازی ها نفس گیرتر و دروازه ها کوچک‌تر می‌شوند.

 اولین حریف پرسپولیس در هفته هفدهم فولاد خوزستان است که شرایط چندان جالبی را تجربه نمی کند و نکونام هنوز نتوانسته کمبودهای تیمش را با جذب بازیکنان جدید برطرف کند. بعد از فولاد تیم سختکوش آلومینیوم اراک به مصاف پرسپولیس خواهد رفت .قرمز ها پس از بازی با صنعت نفت به هوادار می روند که توسط ساکت الهامی هدایت می‌شود. نفت مسجدسلیمان هم که با رضا عنایتی به توافق رسیده و به طور حتم جدال آقای گل سابق استقلالی ها با یحیی گل محمدی هم جذابیت های خاص خود را دارد.

البته یحیی در یکی دو ماه آینده باید با چند مربی خارجی هم پیکار کند از جمله تاوارز در صنعت نفت، پاکو خمر در تراکتور و مورایس در سپاهان که این آخری در جام حذفی است. شاید اگر پرسپولیس بتواند این چند بازی را ببرد به فتح جام نزدیکتر شود. گل محمدی در یکی از مصاحبه های خود تاکید کرده بود که امسال هر دو جام را می‌خواهد و تا اینجای کار هم نتایج خوبی کسب کرده است. پرسپولیس البته بعد از جام جهانی دچار افت آشکار شد و به تراکتور هم باخت اما بعد از آن نتایج خوبی کسب کرد و حالا فاصله خود را با استقلال پرمهره را  به ۸ امتیاز رسانده است .
گل محمدی امیدوار است با غلبه بر چهار مربی استقلالی و البته سه مربی خارجی در هفته های آینده، هم صدرنشینی خود در لیگ برتر را تثبیت کند و هم در جام حذفی یک حریف بسیار مهم و پر ستاره را پشت سر بگذارد.

نکته جالب اینجا است که همین مربیان استقلالی فصل گذشته برای گل محمدی دردسر ایجاد کرده و به فرهاد مجیدی برای قهرمانی استقلال کمک کردند. رضا عنایتی با هوادار، نکونام با فولاد، منصوریان با نفت آبادان و قلعه نویی با گل گهر در فصل گذشته امتیازات زیادی از پرسپولیس در راه قهرمانی گرفتند تا استقلال با مجیدی قهرمان شود هر چند استقلال امسال با ساپینتو شرایط مطلوبی ندارد و حتی اگر پرسپولیس بلغزد سپاهان و گل گهر مدعی تر از استقلال خود را نشان داده اند.

انتهای پیام/
صف کشی دوباره استقلالی‌ها برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس؛ ۴ مربی استقلالی علیه گل محمدی!

منبع:آنـــا
? صف کشی دوباره استقلالی‌ها برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس؛ ۴ مربی استقلالی علیه گل محمدی!