سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی یک نظامی تمام عیاربود

حسین سالاری گفت: سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی یک نظامی تمام عیار بود و تصمیم گرفت تا آخر عمرش نظامی باقی بماند. حسین سالاری فرماندار کوهبنان در گفت و گوبا خبرنگار” فت فتو ” در رابطه با شخصیت شهید سلیمانی اظهار کرد:سردار دلها نگاهش فراملی بود و دنبال مصالح و منافع مسلمانان و شیعیان در کل […]

حسین سالاری گفت: سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی یک نظامی تمام عیار بود و تصمیم گرفت تا آخر عمرش نظامی باقی بماند.

حسین سالاری فرماندار کوهبنان در گفت و گوبا خبرنگار” فت فتو ” در رابطه با شخصیت شهید سلیمانی اظهار کرد:سردار دلها نگاهش فراملی بود و دنبال مصالح و منافع مسلمانان و شیعیان در کل منطقه و جهان بود لذا نهضت مقاومت در منطقه را روح، جان و سامان داد.

وی ابراز کرد: سردار دلها در تحلیل و درک مسائل نظامی ، امنیتی  و سیاسی نبوغی فوق العاده داشت که این نبوغ بسیار فراتر از تجربه هشت سال دفاع‌ مقدس بود.

حسین سالاری افزود: سلامت نفس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درحدی بالا بود که کسی در اخلاص او تردید نمی‌کرد و لذا نظراتش عمیقا مورد توجه قرار می‌گرفت.

وی تاکید کرد: در دوران جنگ تحمیلی از برکت فرماندهی همراه با اخلاص ، تعهد، ایمان و خداباوری سردار دلها، لشکر ۴۱ ثارالله به عنوان لشکر همیشه پیروز نام گرفت.  

فرماندار کوهبنان تصریح کرد: سردار دلها پس از دوران دفاع مقدس همه ی زندگی خود را در مسیر دفاع از اسلام ، مسلمانان و مظلومان عالم سپری کرد در عین این که عاشق ایران بود.
انتهای پیام/نامجوکوهبنانی
سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی یک نظامی تمام عیاربود

منبع:آرمـان
? سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی یک نظامی تمام عیاربود