دعوت ۳۳ ورزشکار و مربیِ هیئت انجمن های ورزشی کرمان به اردوهای تیم ملی

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان از دعوت ۳۳ ورزشکار و مربی رشته های زیرمجموعه این هیئت به اردوهای تیم ملی طی امسال خبر داد. به گزارش فت فتو؛ مرتضی بلوردی، رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان، با اشاره به دعوت ۳۳ ورزشکار و مربیِ رشته های ورزشی زیرمجموعه این هیئت به اردوهای […]

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان از دعوت ۳۳ ورزشکار و مربی رشته های زیرمجموعه این هیئت به اردوهای تیم ملی طی امسال خبر داد.

به گزارش فت فتو؛ مرتضی بلوردی، رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان، با اشاره به دعوت ۳۳ ورزشکار و مربیِ رشته های ورزشی زیرمجموعه این هیئت به اردوهای تیم ملی طی امسال اشاره و عنوان کرد: در رشته بیسبال محمد صادق گوهری، اسماعیل فرحبخش، مرتضی هنر آموز، حسین شجاعی، محمد مهدی حسنی و دانیال راد به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

او با اعلام اینکه در رشته سپک تاکرا، در بخش آقایان بزرگسال، محمد حسین یوسفی به عنوان مربی و پویا ابراهیمی به عنوان ورزشکار و در رده زیر ۲۳ سال الیاس مرتضی پور و مهدی شهابی به اردوی تیم ملی دعوت شدند، افزود: در بخش بانوان بزرگسال نیز ساحل مهرابی، سعیده خمری، سپیده خمری، مهسا پورزال، زینب ناظمی، سارا مهرابی و در رده زیر ۱۸ سال آزاده فرخیان به عنوان سر مربی و زهرا زمانی و مینا پورزال به عنوان ورزشکار حضور یافتند.

بلوردی تصریح کرد: در رشته پارکور، آرمین شهریاری و مهرشاد عطااللهی در رده جوانان و امیرحسین محمدی در رده بزرگسالان، در رشته راگبی بانوان اسما سنجری، کوثر لشگری، ستایش شجاعی و فائزه صوفی زاده، در راگبی هفت نفره بانوان فیروزه ابراهیمی به عنوان سرمربی و در راگبی آقایان، مرتضی رسولی به عنوان سر مربی تیم ملی راگبی هفت نفره آقایان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کرمان بیان داشت: در رشته کیک بوکسینگ واکو آقایان، عبدالرضا رسولی اوغلی به عنوان مربی و حامد مکی ورزشکار و در بخش بانوان اکرم نریمانی، اسماء شاهرخی و نگین ایرانمنش به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

بلوردی ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکاران، ابراز امیدواری کرد، بیش از پیش شاهد پیشرفت ورزش استان کرمان در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.منبع:بــرنا
?
دعوت ۳۳ ورزشکار و مربیِ هیئت انجمن های ورزشی کرمان به اردوهای تیم ملی