جشنواره «آوا‌ها و نوا‌های نبوی» در ایستگاه دوم

به گزارش گروه استان‌های فت فتو، جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی به مناسبت عید سعید مبعث برای دومین سال پیاپی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار می‌شود. رؤیا جاجوندیان دبیر تخصصی جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی درباره برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره برای دومین سال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار می‌شود […]

به گزارش گروه استان‌های فت فتو، جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی به مناسبت عید سعید مبعث برای دومین سال پیاپی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار می‌شود.

رؤیا جاجوندیان دبیر تخصصی جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی درباره برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره برای دومین سال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار می‌شود و شاخه جشنواره در خراسان شمالی آوا‌ها و نوا‌های نبوی است.

وی اظهار کرد: جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار خواهد شد که بخش رقابتی شامل محور‌های مداحی، منقبت خوانی، چاووش خوانی، ابتهال، مرثیه‌سرایی و تواشیح است. بخش غیررقابتی همراه با تجلیل ویژه از پیشکسوتان، توان‌یابان و کودکان خواهد بود.

جاجوندیان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی پانزدهم بهمن امسال است، افزود: بخش نوا‌های نبوی به دو صورت فردی و گروهی (تکنوازی و گروه‌نوازی) است که سرود‌های نوجوانان مورد داوری قرار خواهد گرفت.

به گزارش آنا، جشنواره آوا‌ها و نوا‌های نبوی در ادامه سلسله جشنوراه‌های سراسری امامت و مهدویت از سوی مؤسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی در بجنورد برگزار خواهد شد.

سال گذشته و در دوره نخست ۱۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های جشنواره سراسری امامت و مهدویت را برگزار کردند و موفقیت در برگزاری این دوره باعث شد که امسال تمام استان‌های کشور مجری برگزاری این جشنواره‌ها باشند.

طبق اساسنامه برگزاری جشنواره، افتتاحیه جشنواره امامت و مهدویت در جوار بارگاه مطهر امام رضا (ع) و اختتامیه آن در شهر مقدس قم و در جوار حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود. علاوه بر ۳۱ واحد دانشگاهی در سراسر کشور، هفت واحد دانشگاهی استان تهران نیز میزبان برنامه‌های جشنواره امامت و مهدویت هستند که در مجموع ۳۸ جشنواره برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
جشنواره «آوا‌ها و نوا‌های نبوی» در ایستگاه دوم

منبع:آنـــا
? جشنواره «آوا‌ها و نوا‌های نبوی» در ایستگاه دوم