تکلیف بیرانوند برای ادامه مسابقات جام جهانی مشخص شد

به گزارش خبرنگار اعزامی فت فتو از دوحه، علیرضا بیرانوند در ابتدای دیدار ایران و انگلیس و بعد از اصابت به سید مجید حسینی از ناحیه بینی دچار شکستگی شدید شد و جای خود را به سید حسین حسینی داد. دروازه بان تیم ملی در جریان مسابقه راهی بیمارستان شد و بعد از چند ساعت […]

به گزارش خبرنگار اعزامی فت فتو از دوحه، علیرضا بیرانوند در ابتدای دیدار ایران و انگلیس و بعد از اصابت به سید مجید حسینی از ناحیه بینی دچار شکستگی شدید شد و جای خود را به سید حسین حسینی داد.

دروازه بان تیم ملی در جریان مسابقه راهی بیمارستان شد و بعد از چند ساعت مداوا به هتل محل اقامت تیم ملی برگشت تا تکلیف وی برای ادامه جام مشخص شود.

طبق پیگیری های صورت گرفته شکستگی بینی بیرانوند به شکلی است که به احتمال فراوان بازی کردن برای وی دشوار خواهد بود و در صورتی که وی بخواهد بازی کند باید با آتل یا حتی گچ روی بینی درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد که این موضوع ریسک بالایی خواهد داشت.

به این ترتیب بیرانوند نمی تواند برای تیم ملی در دو بازی آینده به میدان برود مگر اینکه کادر پزشکی تیم ملی و همچنین خود بیرانوند ریسک کرده و در دروازه قرار بگیرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز جمعه به مصاف ولز خواهد رفت.

انتهای پیام/
تکلیف بیرانوند برای ادامه مسابقات جام جهانی مشخص شد

منبع:آنـــا
? تکلیف بیرانوند برای ادامه مسابقات جام جهانی مشخص شد