تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی؛ بر پایه ولایتمداری و همراهی مردم و دولت

فت فتو/کرمان استاندار کرمان در پیامی به مناسبت آغاز هفته دولت تاکید کرد: تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و توفیق دولت در اداره هر چه بهتر امور اجرایی کشور بر پایه دینداری، ولایتمداری، همدلی و همراهی مردم و دولت میسر خواهد شد. به گزارش فت فتو و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، در پیام […]

فت فتو/کرمان استاندار کرمان در پیامی به مناسبت آغاز هفته دولت تاکید کرد: تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و توفیق دولت در اداره هر چه بهتر امور اجرایی کشور بر پایه دینداری، ولایتمداری، همدلی و همراهی مردم و دولت میسر خواهد شد.

به گزارش فت فتو و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، در پیام دکتر”علی زینی وند” به مناسبت هفته دولت آمده است: هفته دولت به عنوان نمادی از وحدت مردم و دولت، تجلی‌گر یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر به عنوان الگوهای ماندگار ایثار و خدمت و همچنین فرصت گرانبهایی برای بیان دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف و تجلیل از خادمان و خدمتگزاران ملت است.

بی شک تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور اجرایی کشور بر پایه دینداری، ولایتمداری و همدلی و همراهی مردم و دولت میسر می گردد. مدیران ستادی و اجرایی کشور و به طور خاص همکاران ما در استان کرمان با تاسی از سیره والای شهدای دولت، برنامه‌ریزی هوشمندانه، همدلی، تلاش و جدیت در راستای اجرای سیاست های راهبردی و منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در پرتو الطاف الهی و در سایه رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری‌ ‌(مدظله‌العالی) می‌توانند زمینه‌های رشد و پیشرفت روز افزون را فراهم کنند.

امید است مدیران اجرایی استان با تقویت ارتباط و تعامل بین مردم و مسؤولان و دنبال کردن اقدامات هدفمند و تبدیل ضرورت‌های استان به مطالبه و گفتمان، در راستای ایجاد توازن در بخش‌های توسعه‌ای و مناطق مختلف، حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه کار و سرمایه و گسترش روحیه نشاط در جامعه تلاش کنند و تمام ظرفیت ‌های استان را برای تسریع در انجام پروژه ها به کار گیرند و افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را هدفگذاری کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان، به ویژه مدیران و کارکنان خدوم دستگاه های اجرایی استان کرمان تبریک عرض می‌کنم و توفیق روزافزون همکاران را در عرصه خدمت به مردم و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی توام با تندرستی و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام
تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی؛ بر پایه ولایتمداری و همراهی مردم و دولت

منبع:ایـسنا
? تداوم پیشرفت‌های انقلاب اسلامی؛ بر پایه ولایتمداری و همراهی مردم و دولت