بستری شدن بیمار کرونایی در حیاط بیمارستان غرضی سیرجان

فت فتو/کرمان رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستانی و بستری شدن بیماران کرونایی در حیاط بیمارستان دکتر غرضی را تایید کرد. دکتر«غلامعباس محمدی» در گفت‌وگو با فت فتو در خصوص عکس منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بستری شدن بیماران کرونایی در حیاط بیمارستان غرضی سیرجان اظهار کرد: متاسفانه به […]

فت فتو/کرمان رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستانی و بستری شدن بیماران کرونایی در حیاط بیمارستان دکتر غرضی را تایید کرد.

دکتر«غلامعباس محمدی» در گفت‌وگو با فت فتو در خصوص عکس منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بستری شدن بیماران کرونایی در حیاط بیمارستان غرضی سیرجان اظهار کرد: متاسفانه به دلیل تکمیل تخت های بخش کرونایی بیمارستان دکتر غرضی، بیمار برای خالی شدن تخت مدتی در حیاط بیمارستان منتظر می ماند.

وی با اشاره به آمار کرونایی های این شهرستان گفت: تا ساعت ۹ صبح امروز در بیمارستان امام رضا(علیه السلام ) ۱۴۸ بیمار بستری و ۲۴۵ بیمار بستری موقت و در بیمارستان غرضی نیز ۸۲ بیمار بستری و ۹۵ بیمار بستری موقت داشته اند.

محمدی ضمن توصیه مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار کرد: متاسفانه کرونا از ابتدای شیوع تاکنون ۳۱۸ خانواده سیرجانی داغدار کرده است.

دکتر “مهدی ابنا” رییس بیمارستان غرضی سیرجان نیز در این رابطه به فت فتو گفت: این تصویر متعلق به بیمارستان غرضی است و ما مجبور شدیم در حیاط این بیمار را منتظر نگه داریم.

وی ادامه داد: بیمارستان ما ۱۳۸ تختخوابی است ولی ما در حال حاضر ۱۶۸ بیمار کرونایی را بستری کردیم به علاوه بیماران سرپایی که در سوله محوطه در حال درمان هستند.

برگزاری مراسم عزداری در مکان های سرپوشیده مطلقا ممنوع است

«سهراب بهاءالدینی» فرماندار سیرجان نیز در گفت‌وگو با فت فتو با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین دستور رییس جمهور مبنی بر رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: عزاداری در مکان های سربسته و دسته روی در خیابان ها در محرم امسال ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه مراسم شبیه خانی در فضای سرپوشیده ممنوع است، افزود: بر اساس دستورالعمل، مسئولیت برگزاری برنامه‌های سوگواری و نیز نظارت بر روند برگزاری این برنامه‌ها بر پایه پروتکل‌های بهداشتی به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سپرده‌ شده و باید در ایام برگزاری مراسم، به صورت روزانه و طی جلساتی مستمر، شرایط را دائماً رصد کند تا پروتکل‌ها رعایت شوند.

انتهای پیاممنبع:ایـسنا
? بستری شدن بیمار کرونایی در حیاط بیمارستان غرضی سیرجان